PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214439}
6,7 156
ocen
6,7 10 1 156
Wild Tigers I Have Known
powrót do forum filmu Wild Tigers I Have Known

i właściwie reszta niech pozostanie milczeniem, naprawdę przyjemny film, taki w stylu van Santa, widac jego wpływ

mariouszek

Możesz mi coś powiedzieć o tym filmie? Na filmweb nie ma nawet streszczenia

Wujek_

Tu nie ma dużo do opowiadania. Historia, która się już wiele razy zdarzyła. Chłopiec zakochuje się w swoim koledze. Historia jest cudownie opowiedziana, widac wpływ van Santa.

ocenił(a) film na 9
mariouszek

Bardzo piękne kino, nie tylko dla zainteresowanych tematem. Wzruszył mnie los tego chłopca. Mam syna i zastanawiam się czasem, co będzie jeśli kiedyś... Ten film zmusza do zastanowienia. Wielkie wołanie o tolerancję i akceptację.

ocenił(a) film na 8
kinnystar

Oby nigdy... :-) Ale jeśli, to bądź dumna. Jeśli będziesz się wstydzić, to mu złamiesz serce.

Klee

dokładnie. Nie łam swemu synowi serca, niech widzi w Tobie podporę, a nie potwora!

ocenił(a) film na 10
kinnystar

minęło sporo czasu... mam nadzieję że twój syn jednak nie jest mniejszością, ale nawet jeśli to wierzę że jesteś mądrym rodzicem i akceptujesz syna takiego jakim jest :) To dla niego najważniejsze.

ocenił(a) film na 7
mariouszek

Heh, cały film oglądałam z przeświadczeniem, że to van Sant. Identyczny
styl - leniwa akcja, podkład muzyczny typu cyk cyk, ćwierk ćwierk i długie
ujęcia nastoletnich chłopców.

ocenił(a) film na 1
mariouszek

Delikatny i subtelny. To bardzo ciekawe słowa na określenie 'zachowują się
jak niepełnosprawni umysłowo, względnie po dużej dawce jakichś proszków'.
Pretensjonalne. Nijakie. Irytujące skupienie na nieważnych detalach. Fabuła
jakby rozciągnięta z pięciominutowej krótkometrażówki. Ogólnie, dno.

ocenił(a) film na 10
ahihoel

Zgodzę się tylko co do "irytujące skupienie na nieważnych detalach". Poza tym, film godny uwagi. Inny, niż pozostałe, bynajmniej nie ze względu na tematykę homoseksualizmu.

ocenił(a) film na 1
fizzlymike

Gdyby ktokolwiek chciał obejrzeć ten film ze względu na ten wątek, polecam
tej osobie zatłuczenie się na śmierć własną parasolką. Albo obejrzenie
czegoś innego. Może okna, a nuż trzeba je umyć?

ocenił(a) film na 1
ahihoel

*ten wątek - uściślę - tematykę homoseksualizmu.

ocenił(a) film na 8
ahihoel

Wybacz, że nie zatłukę się na śmierć własną parasolką, ale parasolki nie posiadam. Liczę na inne propozycje. ;)
Film z początku dziwny i dziwny pozostał do końca, ale idzie przywyknąć. Zgadzam się z tym, że z pewnością był piękny. Bardzo artystyczny, może o niezbyt rozbudowanej fabule, ale urozmaicony właśnie tymi artystycznymi wstawkami.

RedCarpet

Mam inną propozycję;)....można olać głupie wpisy i czerpać przyjemność z oglądania filmu;) A kto ma parasolkę i ochotę się zatłuc.....jak chce, przeszkadzać nie będę;)

Rioriel

W istocie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones