PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107508}

Z piątku na sobotę

Any Way the Wind Blows
6,5 431
ocen
6,5 10 1 431
Z piątku na sobotę
powrót do forum filmu Z piątku na sobotę

kilka fajnych teledyskowych scen. poza tym film o niczym.

ocenił(a) film na 7
2222

każdy dostaje ile jest w stanie zabrać

Chris_Sharma

Masz rację.
Jednak czasem nie ma nic do wzięcia (tzn nic takiego czego bym już nie miał lub chciałbym mieć).

ocenił(a) film na 7
2222

mi się film wpasował w nastrój idealnie+parę powalających scen i świetna muzyka

ocenił(a) film na 6
Chris_Sharma

moja ulubiona scena, gdy na imprezie przez chwilę widać Davida Bowie, o ile dobrze mi się wydawało; hahah, genialne :D

Entemeef

mi bardziej wyglądał na Warhola

ocenił(a) film na 7
2222

Ja nie miałem, więc dostałem. :-) Taki świat mi pokazał, z którego istnienia niby zdawałem sobie sprawę, ale nigdy nie powąchałem. Tu poczułem go pięknie.

Klee

a pukają się trochę ? No, jakieś sceny gołe są ?

ocenił(a) film na 10
Chris_Sharma

ładnie, ładna oberża hiszpańska. taka, do której aż chce się trafić. Dobrze, masz rację, absofakinlutli.

ocenił(a) film na 10
2222

stara/stary a czytanie miedzy wierszami gdzies Ci sie zagubilo? dostajesz film gdzie nie jest jak w american albo niby-nie-american movies podane i juz sie gubisz? Uciekasz czasem? Zawsze?

ocenił(a) film na 6
skarbens

a to chyba moje drugie ulubione "zawsze", tuż po tym słynnym Snapeowskim

ocenił(a) film na 10
2222

plus pisząc " o niczym "dokładnie podpisujesz sie pod tłumaczy, ktorzy tytul na polski przetłumaczyli z piatku na sobotę. Zrozumcie, byl powod dlaczego rezyser nie nazwal go "z piatku na sobote"....Nie jest o niczym. ale nicze bylby dumny...

skarbens

odsyłam do mojego postu z 7 stycznia, który z mojej strony zamknął temat.

ocenił(a) film na 6
skarbens

dobry nicze nie jest zły-miał świetną teorię rasy panów i niewolników z która zgadzam się w 100 %)))

ocenił(a) film na 6
skarbens

tłumaczenie jak zwykle- dramat

ocenił(a) film na 6
2222

dokładnie,teledysk miły, pomysłowy i wizualny może nawet klimatyczny i pusty w środku.przysnęłam pod koniec ale sny miałam miłe)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones