PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38727}
6,8 33 507
ocen
6,8 10 1 33507
6,8 17
ocen krytyków
Zmruż oczy
powrót do forum filmu Zmruż oczy

a propos mrużenia oczu...

użytkownik usunięty

Zupełnie wyjątkowy film...jakby z granicy dwóch światów,osadzonych w jednym wszechświecie...film o egzystencji-czasem brutalnej,czasem przekoloryzowanej,czasem zakłamanej,a czasami pięknej...i ...to obraz wspólczesnej Polski! Można zobaczyć takie biedne krajobrazy,gdy często jeździ się po kraju...miałam spory niedosyt Małgosi Foremniak,a ta sukienka była ciut przesadzona...Chyra jak zawsze w formie,ale bez większych emocji...natomiast Mastalerz oczarował mojego współtowarzysza i mnie także najbardziej...Małgosia nie miała okazji w tym filmie się "wygrać"...a szkoda.Po roli u Hoffmana,gdzie grała małżonkę Popiela w "Starej baśni" powinna bardziej uważać.Szkoda by było,żeby przepadła.Choć pewnie Jej to nie grozi :)
O tym,że Zamachowski był filozofem dowiedziałam się ze wszystkich źródeł,tylko nie z filmu...trochę niedopracowany scenariusz wg mnie,ale cudowne zdjęcia,dość dobre dialogi.Generalnie twórcom należą się porządne gratulacje.Przecież zawsze,moi drodzy można coś ulepszyć,prawda?
Pa.
M.

ocenił(a) film na 10

Re:"Małgosia nie miała okazji.."
No właśnie - troche Jej było malutko..Ale wkońcu chodzi o jakość a nie o ilość :D Jeżeli chodzi o Zamachowskiego, to sie nie zgodzę..grał poprostu..no, tak jak powinien był grać - super.
I jeszcze te zdjęcia...cudeńko :D polecam wszystkim..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones