PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030489}
7,5 64 708
ocen
7,5 10 1 64708
6,7 32
oceny krytyków
Znachor
powrót do forum filmu Znachor

Film świetny. I nie mam zamiaru porównywać do pierwowzoru, choć byłoby to zasadne. Tu i teraz . Znachor w 2023 roku przypomina o prawdziwej miłości, pięknej dzikiej młodości, wartościowuje życie względem pieniędzy, pokazuje człowieka który nie ma nic i na pytanie czego mu potrzeba odpowiada "wszystko mam" ... znajdziemy dziś takiego człowieka?

ma dach nad głową, wolność, życie i ogromną empatię i umiejętności pomagania innym bez żadnych oczekiwań z drugiej strony , ubrany w niesamowity talent.

Przepiękna muzyka niesie przez cały czas, rewelacyjna obsada! Żadnych celebrytów w końcu na Boga!! Żadnych komediowych zwrotów, przepiękne zdjęcia, świetny klimat tamtych lat...

Kapitalny obraz na który czekałem.
Dedykowany wszystkim wrażliwym ale przede wszystkim tym którzy zatracili wrażliwość w dobie zmieniającego się świata..

lukasz2179

Absolutnie fantastyczny komentarz,pod którym się rowniez podpisuje! Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
lukasz2179

Marna gra aktorska wiekszości odtwórców, nieudolnie i nielogidznie prowadzona akcja, wizualnie może być...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones