PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030489}
7,5 64 793
oceny
7,5 10 1 64793
6,7 32
oceny krytyków
Znachor
powrót do forum filmu Znachor

Jak zwykle

ocenił(a) film na 3

Netflix jak to Netflix, nie byłby sobą jakby coś nie spi...... . Właśnie jestem po seansie następnego potworka Netflixa. Czytałem ksiazke oglądałem wersję z lat 80 i ta z 30, ale coś takiego może zrobić tylko on. Jakbym oglądał powtórkę z wiedzmina literatura na co to komu wykorzystajmy imiona no może wygląd reszta jest do d..y zrobimy swoje, a trzeba się pozbyć patriarchatu bo baba musi rządzić nie ma znaczenia w jakiej to dzieje się epoce. Ktoś nie wygodny trzeba go wywalić bo po co on komu, psuje mi koncepcję. Dobrze że nie ma różnic rasowych bo to już by było całkiem nie do przyjęcia. Gra aktorska średnia, cały film nie umywa się do poprzednika lub literatury, pewnie znajdą się tacy którym podobał się wiedźmin to może i to coś im przypadnie do gusty. Ocena 3/10

ocenił(a) film na 2
marcusiii

Zgadzam się z Tobą. Oglądając poprzednie wersję byłem zachwycony. Nadal uważam za najlepszą ta z 82. To co wypuścił netflix masakra. Ogladam na raty no nie jestem wstanie oglądać tego ciągiem.

marcusiii

Ale bełkot :))))

ocenił(a) film na 9
marcusiii

Wersja z 1981 też miała się nijak do literatury, to jest były istotne różnice.

ocenił(a) film na 4
JarpenPl

Hoffman uprościl tę historię wywalił rzeczy kompletnie niepotrzebne i zrobił to genialnie. W dodatku są sceny scenariuszowo żywcem przepisane z książki. Tutaj pozmieniane jest wszystko i to pod tani efekt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones