PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030489}
7,5 64 708
ocen
7,5 10 1 64708
6,7 32
oceny krytyków
Znachor
powrót do forum filmu Znachor
ocenił(a) film na 8
Godless

Obejrzałem, to się gościu pomyliłeś.

Godless

to znaczy filmu nie widzialas/les ale wiesz, ze Ci sie nie podoba...

Godless

Żebyś mógł napisać ten durny komentarz, nie widząc filmu

Flat_Eric

I co będziesz teraz pianę bił?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Flat_Eric

Trochę kultury !

Donaldinho

Jestem kulturalny do momentu jak ktos mnie nie zdenerwuje

Flat_Eric

A co? inny razem jak ktoś cię zdenerwuje to dasz w mordę! I powiesz: " nie daję w mordę, dopóki ktoś mnie nie zdenerwuje"?! Jesteś zwykłym buc** panusiu!

Donaldinho

A uważasz się za prezesa!

ocenił(a) film na 3
Godless

Krótko i wyraziście.

Wszystko w tym "Znachorze" z 2023 r. "jest nie tak'.... sztuczne to i wymyślone..

Godless

Racja. Jest mdły i nudny.

Godless

Witaj. Nie po co tylko dla czego? :) a dla tego, żeby zobaczyć czy się da i według mnie się nie dało ale i też zapewne taki zamysł był aby nie poprawiać tylo zrobić od nowa. I ja widzę całkiem dwa inne filmy w kontekście zarysowana postaci ale i emocji : w każdym filmie w innym momencie u mnie emocje były poza oczywiście końcówką gdzie w każdej adaptacji to samo czyli "gula w gardle" ...

Godless

Doniesienia o istnieniu boga są mocno przesadzone:)

Godless

Dokladnie tak! Bardzo mocne skwitowanie w kilku słowach klasyku z 1981 roku! Wtedy liczyła się i przodowała gra aktorów, dzisiaj tego nie dostrzegliśmy, tylko wiele błędów reżyserskich oraz ohydnej i kiepskiej Marysi. Cytując prawdziwe zdania osób. fajny, ale drugi raz bym go nie obejrzał, bo nic nie utkwiło mi w pamięci jak z filmu Jerzego Hoffmana, który idealnie grał na ludzkich emocjach kadrami, bo o to w tym wszystkich chodzi.

ocenił(a) film na 8
Godless

Po to, żeby trafić do młodej widowni. Po TO

ocenił(a) film na 7
Godless

Może dlatego, że to nie jest poprawianie boga, gdyż to z lat 80. to straszna masakra - od muzyki zaczynając, a grą aktorską kończąc (z małymi wyjątkami).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones