PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030489}
7,5 64 637
ocen
7,5 10 1 64637
6,7 32
oceny krytyków
Znachor
powrót do forum filmu Znachor

Rozumiem , że film / serial nie musi nie musi być odwzorowany w 100 % z książki co nie znaczy że musi być zdemolowana cała fabuła. Film z 81 roku mimo znacznych różnic w zakończeniu obronił się. Jak można wykluczyć postać Wasylko w tym czymś? To jest prosta opowieść . Jak można to zepsuć ?. Zapanowała dziwna moda na niszczenie czegoś czego się nie da zniszczyć . Player totalnie spier.. Chyłkę , Behawiorystę (całe szczęście Remigiusz Mróz odebrał i prawa do dalszej ekranizacji ) a teraz Netflix demoluje Znachora i Pana Samochodzika - zapowiedzi mówią same za siebie. Strach się bać co zrobią z Forstem .
Wychodzi na to , że trzeba przestać czytać książki by raczyć się "dziełami " Netflixa i Playera.
Jak na razie tylko Canal + doskonale udźwignął Żmijowisko Chmielarza . Serial i książka super.

MaciejewskiMaciej

ja to obejrzę dla samego Leszka Lichoty ponieważ się w nim zakochałem

ocenił(a) film na 3
MaciejewskiMaciej

jak można zdemolować pana Remigiusza jego książki to jedna wielka demolka literatury. Zakupiłam cztery jego ksiazki aby poznać dalsze losy Chyłki. Tego nie da się czytać.

ocenił(a) film na 3
MaciejewskiMaciej

Nie znosze filmów które INSPIRUJA sie ksiązką a używaja tego co najważniejsze tytułu! Film obejrzałam jest ... okropny fatalny. Historia o niczym

ocenił(a) film na 7
ginestra

100 lecie winych na 10 a Wielka Woda na 3... taaa juz wiem cos o Twoim guscie, a raczej jego braku XD Wracajac do Znachora to film może nie ma tego klimatu co ten z Bińczyckim ale daje się spokojnie obejrzeć. Niezła gra aktorska Leszka, niezłe zdjęcia i świetnie dobrana muzyka

ocenił(a) film na 6
ginestra

Ha! Wystarczy spojrzeć na angielską wersję tytułu: "Forgotten love"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones