"Aquaman 2" na platformie HBO Max! Warner podał datę

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Aquaman+i+Zaginione+Kr%C3%B3lestwo%22+na+HBO+Max+ju%C5%BC+za+tydzie%C5%84-154215
"Aquaman 2" na platformie HBO Max! Warner podał datę
To już koniec czekania. Abonenci platformy HBO Max wreszcie będą mogli obejrzeć komiksowe widowisko "Aquaman i Zaginione Królestwo". Warner Bros. podał datę premiery!

"Aquaman i Zaginione Królestwo" na MAX jeszcze w lutym"Aquaman i Zaginione Królestwo" trafił do kin w grudniu. Warner Bros. wprowadził go do cyfrowej (płatnej) dystrybucji 23 stycznia. Teraz film będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla wszystkich użytkowników platformy HBO Max. Od kiedy? Warner Bros. ogłosił, że nastąpi to 27 lutego, czyli już w przyszłym tygodniu!

Pierwszy "Aquaman" jest największym kasowym przebojem dotychczasowego uniwersum DC. Na cały świecie zarobił 1 143,8 mln dolarów.

"Aquaman i Zaginione Królestwo" nie powtórzył tego sukcesu. Na chwilę obecną jego łączne wpływy wynoszą 433,5 mln dolarów. Jest to mimo wszystko siódmy (na 15 filmów) najlepszy wynik zakończonego DC Extended Universe.


O filmie "Aquaman i Zaginione Królestwo"Poprzednio Czarna Manta nie zdołał pokonać Aquamana. Wciąż jednak pragnie pomścić śmierć ojca i dlatego nie cofnie się przed niczym, żeby rozprawić się z Aquamanem raz na zawsze. Tym razem Czarna Manta jest potężniejszy niż dotąd. Posiadł moc mitycznego Czarnego Trójzęba, który kryje w sobie starożytną i złowrogą siłę.

Aby go pokonać, Aquaman nieoczekiwanie prosi o pomoc Orma, swojego uwięzionego brata i poprzedniego króla Atlantydy. Obaj muszą zapomnieć o różnicach, żeby ochronić królestwo oraz ocalić rodzinę Aquamana i cały świat przed nieodwracalnym zniszczeniem.

Zwiastun filmu "Aquaman i Zaginione Królestwo"Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones