"Army of the Dead" Snydera doczeka się prequela i spin-offu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Army+of+the+Dead%22+Snydera+doczeka+si%C4%99+prequela+i+spin-offu-139162
"Army of the Dead" Snydera doczeka się prequela i spin-offu
Choć na premierę "Army of the Dead" Zacka Snydera musimy poczekać do przyszłego roku, to platforma Netflix już teraz jest pewna jego sukcesu. Dlatego też zlecone zostały realizacje filmowego prequela oraz spin-offu w formie serialu anime.

"Army of the Dead" to opowieść rozgrywająca się w trakcie epidemii zombie w Las Vegas. Bohaterem jest mężczyzna, który zbiera grupę najemników, by zagrać va banque: przedostać się do objętej kwarantanną strefy i zrealizować największy skok w historii.

Prequel wyreżyseruje Matthias Schweighöfer według scenariusza Shaya Hattena. Film poświęcony będzie wcześniejszym przygodom Ludwiga Dietera, którego w "Army of the Dead" gra właśnie Schweighöfer.

Serial anime nosi tytuł "Army of the Dead: Lost Vegas". Jego scenarzystą jest Hatten, a dwa odcinki wyreżyseruje Zack Snyder. Fabuła skupi się na postaci Scotta, którego w "Army of the Dead" gra Dave Bautista. Zobaczymy, jak on i jego zespół ratunkowy radzili sobie na początku pandemii zombie w Las Vegas. Showrunnerem będzie Jay Oliva ("Batman: Mroczne czasy").
Udostępnij: