"Bajer z Bel-Air" będzie dramatem społecznym

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Bajer+z+Bel-Air%22+b%C4%99dzie+dramatem-138868
"Bajer z Bel-Air" będzie dramatem społecznym
Kultowy serial "Bajer z Bel-Air" doczeka się rebootu - to już wiemy. Teraz jednak zmieniła się koncepcja: komediowa produkcja z Willem Smithem zamieni się w rzecz nieco poważniejszą, z pogranicza dramatu. 


Całość ma być inpsirowana youtube'owym wideo filmowca Morgana Coopera - superfana "Bajeru", który stworzył fałszywy zwiastun, stylizowany na dramat. Serial wciąż będzie opowiadał o przenosinach Williama "Willa" Smitha (a najpewniej zupełnie nowego bohatera) z Filadelfii do Los Angeles. Lecz choć twórcy obiecują, że nie zrezygnują całkowicie z lekkiej, komediowej podszewki, tym razem skupią się na kwestiach społecznych i rasowych. 

Za produkcję mają odpowiadać Westbrook i Universal TV. Scenariuszem i reżyserią zajmie się sam Cooper. Showrunnerem ma być Chris Collins ("Synowie Anarchii")
  
Seria z pierwszej połowy lat 90. przetrwała 6 sezonów i zrobiła z Willa Smitha (wówczas bardziej znanego rapera) gwiazdę małego ekranu. Od 10 lat trwają przymiarki do nowej wersji, jednak koncepcja cały czas ulegała zmianie. Czy tym razem się uda? 
Udostępnij: