"Big Brother" - 4 kanały na żywo i transmisja live w player+

  • Telewizja, Filmy
W niedzielę, 17 marca ruszyła kolejna edycja kultowego reality-show "Big Brother". Tylko w player.pl można oglądać transmisje na żywo z Domu Wielkiego Brata. Dostępne są także ekskluzywne materiały nieemitowane na antenie.
 
PR-News-2_2019-03-14_640x360.jpg


Już od pierwszego dnia emisji nowej odsłony kultowego reality-show, serwis player.pl umożliwia podgląd na żywo wydarzeń z domu w Gołkowie.

Użytkownicy specjalnie przygotowanego płatnego pakietu Big Brother, oprócz możliwości oglądania czterech równoległych kanałów z transmisją live, mają również dostęp do ekskluzywnych programów dostępnych tylko w player.pl.

Ponad 5000 godzin transmisji na żywo oraz 5 cyklicznych programów – w tym "BIG BROTHER 18+", codzienny program ze specjalną selekcją najbardziej kontrowersyjnych i pikantnych scen – pozwala prawdziwym fanom formatu przez 90 dni na dostęp do wszystkich najciekawszych wydarzeń z Domu Wielkiego Brata.
 
Użytkownicy płatnego pakietu mogą zobaczyć najlepsze momenty z życia uczestników programu wcześniej niż widzowie w telewizji.
  
Transmisja na żywo oraz treści ekskluzywne dostępne są po wykupieniu jednej z trzech wersji pakietu – na 24 godziny (10 złotych), na siedem dni (20 złotych), na 90 dni (50 złotych). Wszyscy użytkownicy serwisu player.pl mają bezpłatny dostęp (w modelu AVOD) do programów emitowanych codziennie na antenie TVN7. 
Informacja sponsorowana