"BioShock Infinite" raczej bez polskiej wersji, ale za to z darmowym Season Passem

Cenega Poland, Filmweb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22BioShock+Infinite%22+raczej+bez+polskiej+wersji%2C+ale+za+to+z+darmowym+Season+Passem-93419
Choć jakiś czas temu Cenega Poland ogłaszała, że gra "BioShock Infinite" zostanie u nas wydana w polskiej wersji językowej, dziś dowiedzieliśmy się z oficjalnej informacji prasowej, że finalnie gra ukaże się bez znaczka "PL" na pudełku. 

Aby jakoś to wynagrodzić polskim graczom, Cenega i 2K do każdego zakupionego w Polsce pudełka z grą dokładać będą "Season Pass". Jest to zestaw dodatków, które zostaną wydane w niedalekiej przyszłości. Dostarczą one wiele godzin dodatkowej rozrywki w podniebnym mieście Columbia, wprowadzając nowe wątki fabularne, nowych bohaterów, zdolności i bronie. Normalna cena tego dodatku to około 80 złotych.

Brak polskiej wersji może boleć, choć z drugiej strony poprzednie części serii również dostępne były jedynie po angielsku. Nie wszystko jednak stracone, gdyż nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że polska wersja na PC jest ukończona, ale nie wiadomo, czy uda się zaimplementować ją w grze po premierze. Wszystko w rękach 2K.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones