"Bridgertonowie": Netflix przerywa zdjęcia. Powód? Covid

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Bridgertonowie%22%3A+Netflix+przerywa+zdj%C4%99cia.+Pow%C3%B3d+Covid-143195
"Bridgertonowie": Netflix przerywa zdjęcia. Powód? Covid
Po tym jak kolejna osoba pracująca przy produkcji uzyskała pozytywny wynik testu na COVID-19, Netflix zdecydował się przerwać zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Bridgertonowie". Podobna sytuacja miała miejsce w czwartek – wówczas wstrzymano prace na 24 godziny.

Nie podano do informacji, czy chodzi o członka obsady czy o kogoś z ekipy, ponieważ jednak zdjęcia zostały zawieszone na czas nieokreślony, spekuluje się, że zachorował któryś z aktorów. Ktokolwiek to jest, przebywa obecnie w izolacji. Producenci ustalają harmonogram bezpiecznego powrotu na plan, dużym utrudnieniem może być dla nich rozwijający się w Wielkiej Brytanii wariant Delta koronawirusa. 

"Bridgertonowie" to jeden z największych hitów Netfliksa. Śledzimy w nim losy  Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor), najstarszej córki potężnej familii, która wkracza na pełną konkurentek scenę małżeńską Londynu w epoce regencji. Dziewczyna marzy o powtórzeniu losu rodziców i znalezieniu wybranka, którego naprawdę pokocha. Na początku idzie jej świetnie i jest bezkonkurencyjna. Jednak gdy jej starszy brat odrzuca awanse kolejnych kandydatów do jej ręki, w popularnej na salonach plotkarskiej gazecie tajemniczej Lady Whistledown pojawiają się liczne oszczerstwa pod adresem Bridgertonówny. Do akcji wkracza wtedy rozchwytywany i zbuntowany książę Hastings (Regé-Jean Page), zdeklarowany kawaler, którego matki debiutantek uważają za najlepszą możliwą partię. Choć Daphne i książę uparcie twierdzą, że nie są zainteresowani związkiem, łączącej ich więzi trudno nie zauważyć — podobnie jak emocji, które aż w nich kipią podczas podchodów i utarczek toczonych na tle wyrażanych przez towarzystwo oczekiwań wobec ich przyszłości.