ZWIASTUN: Wszystkie tajemnice "Bridgertonów" wyjdą na jaw w 3. sezonie!

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/ZWIASTUN%3A+Wszystkie+tajemnice+%22Bridgerton%C3%B3w%22+wyjd%C4%85+na+jaw+w+3.+sezonie+%E2%80%93+Filmweb-155911
ZWIASTUN: Wszystkie tajemnice "Bridgertonów" wyjdą na jaw w 3. sezonie!
W sieci zadebiutował zwiastun trzeciego sezonu serialu "Bridgertonowie" – a dokładnie drugiej porcji odcinków. Epizody 5-8, trafią na ekrany 13 czerwca. Ich zapowiedź możecie zobaczyć poniżej. Wideo obiecuje, że wszystkie tak skrzętnie skrywane tajemnice bohaterów w końcu ujrzą światło dzienne.

Co wydarzy się w trzecim sezonie "Bridgertonów"? Zobacz zwiastun
Penelope Featherington (Nicola Coughlan) w końcu przestała się durzyć w Colinie Bridgertonie (Luke Newton) po tym, jak usłyszała jego pogardliwe słowa na swój temat w ostatnim sezonie. Zdecydowała jednak, że czas wyjść za mąż, najlepiej za kogoś, kto zapewni jej wystarczającą niezależność, aby mogła nadal prowadzić podwójne życie jako Lady Whistledown z dala od matki i sióstr. Jednak nieśmiałe próby zaistnienia na rynku małżeńskim kończą się dla Penelope spektakularnym niepowodzeniem. Tymczasem Colin wraca z letnich podróży z nowym wyglądem i dużą dozą zuchwałości. Gdy uświadamia sobie, że Penelope – jedyna osoba, która zawsze go akceptowała takim, jaki jest – traktuje go chłodno, czuje się rozczarowany. Pragnąc odzyskać jej przyjaźń, proponuje Penelope, że pomoże jej pokonać nieśmiałość i znaleźć męża w tym sezonie. Kiedy jednak jego rady zaczynają przynosić zaskakująco dobre rezultaty, Colin musi się zastanowić, czy jego uczucia do Penelope są naprawdę tylko przyjacielskie. Sprawy komplikuje kłótnia Penelope z Eloise (Claudia Jessie), która znajduje nową przyjaciółkę w bardzo nieoczekiwanym miejscu. Poza tym Penelope coraz częściej pojawia się na salonach, co sprawia, że dużo trudniej jest jej utrzymać alter ego Lady Whistledown w tajemnicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones