Ukochana Deadpoola i Colossus wracają w trzeciej części!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Deadpool+3%22%3A+Morena+Baccarin+i+Stefan+Kapi%C4%8Di%C4%87+w+obsadzie.+Vanessa+i+Colossus+wracaj%C4%85-150307
Ukochana Deadpoola i Colossus wracają w trzeciej części!
źródło: Materiały prasowe
Wygląda na to, że Ryan Reynolds kompletuje całą "paczkę" z pierwszego "Deadpoola". W "Deadpoolu 3" powrócą bowiem Morena Baccarin i Stefan Kapičić , czyli - odpowiednio - Vanessa i Colossus.

Vanessa i Colossus w trzeciej części "Deadpoola"
Plotki o występie Moreny Baccarin w "Deadpoolu 3" krążyły już od jakiegoś czasu, teraz dostaliśmy jednak oficjalne potwierdzenie jej udziału. Aktorka powróci jako ukochana Wade'a Wilsona, Vanessa Carlysle.

Stefan Kapičić z kolei raz jeszcze wystąpi jako Piotr Rasputin czyli Colossus, członek grupy X-Men, który towarzyszył Deadpoolowi w dwóch poprzednich filmach.

Ryan Reynolds ogłosił niedawno, że w filmie pojawią się również Karan Soni i Leslie Uggams, którzy ponownie zagrają Dopindera i Niewidomą Al.

Morena Baccarin wystąpiła niedawno w serialu "The Endgame". Zobaczcie zwiastun:


"Deadpool 3" – co wiemy o filmie?Póki co nie wiadomo, o czym opowie "Deadpool 3". Scenariusz filmu napisały siostry Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin, znane m.in. z serialu "Bob's Burgers". Główne role zagrają Ryan Reynolds, który powróci do roli Deadpoola oraz Hugh Jackman, który ponownie wcieli się w '>Wolverine'a. Będzie to pierwszy film o Deadpoolu nakręcony po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya.  Fanów, którzy obawiają się, że przejście do uniwersum Marvela oznacza Deadpoola z kategorią PG-13, uspokoił swego czasu Kevin Feige. Szef Marvel Studios zapewnił, że "Deadpool 3" zachowa kategorię R.

Reżyserem filmu będzie Shawn Levy. Reżyser ma już na koncie współpracę z Ryanem Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie dwa filmy. Pierwszym był "Free Guy" (2021), a drugim "Projekt Adam" (2022), który zadebiutował właśnie na platformie Netflix. Ponadto w filmografii Levy'ego są m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011), "Stażyści" (2013) oraz serial "Stranger Things" (Levy wyreżyserował 6 odcinków).

Pierwszego "Deadpoola" (2016) wyreżyserował Tim Miller. Za kamerą kontynuacji, "Deadpoola 2" (2018), stanął z kolei David Leitch

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones