"Fire Emblem: Three Houses" już dostępne. Przeczytaj naszą recenzję

  • Informacja nadesłana: Nintendo
  • autor: md
  • Gry
Dziś zadebiutowała długo wyczekiwana przez fanów nowa odsłona serii "Fire Emblem" zatytułowana "Three Houses". Trzy wzniosłe domy, które tworzą Officers Academy, elitarną jednostkę, w której studenci uczą się korzystać z broni, magii i specjalnych zdolności. Jako nauczyciel, gracz musi wybrać jeden z trzech domów i poprowadzić swoich uczniów do walk na śmierć i życie. W każdym domu znajdziemy wielu różnych studentów z wyjątkowymi osobowościami i zdolnościami. Ci studenci mogą się integrować, posilać swoje relacje i wspierać się na polu walki.

fireemblemthreehousesart.jpg

Na naszej stronie pojawiła się już recenzja Anny Rogali, która oceniła ten tytuł na 8/10. Jak pisze w swojej recenzji, "Fire Emblem: Three Houses" jest potężną grą, oferującą multum możliwości, nie tylko jeśli chodzi o budowanie relacji z innymi, ale przede wszystkim w zakresie rozwoju militarnego jednostek i sposobu prowadzenia walk. Pełną recenzję przeczytacie klikając w ten link.

Gra trafiła do sprzedaży w dwóch edycjach - standardowej i limitowanej. O ile w standardowej znajdziecie jedynie kartridż z grą, tak dużo bogatsza edycja limitowana to coś co może zainteresować kolekcjonerów i fanów serii

fe.jpgW skład edycji limitowanej wchodzą:
- gra
- steelbook
- pendrive z muzyką z gry
- trzy przypinki
- artbook

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię