Gore Verbinski, reżyser "Piratów z Karaibów" wraca! W obsadzie "Good Luck, Have Fun, Don’t Die" jest m.in. Sam Rockwell

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Good+Luck%2C+Have+Fun%2C+Don%E2%80%99t+Die%22%3A+Gore+Verbinski+kr%C4%99ci+film+z+Samem+Rockwellem-154161
Gore Verbinski, reżyser "Piratów z Karaibów" wraca! W obsadzie "Good Luck, Have Fun, Don’t Die" jest m.in. Sam Rockwell
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Gore Verbinski powraca? Od premiery ostatniego filmu reżysera "Piratów z Karaibów" minęło już 8 lat. Teraz twórca szykuje nowy projekt zatytułowany "Good Luck, Have Fun, Don’t Die". W obsadzie są m.in. Sam Rockwell i Juno Temple. O czym opowie produkcja i kto jeszcze ma w niej wystąpić?

O czym opowie "Good Luck, Have Fun, Don’t Die"?GettyImages-635291172.jpg Getty Images © Jim Spellman


W obsadzie "Good Luck, Have Fun, Don’t Die" znaleźli się Sam Rockwell ("Argylle"), Haley Lu Richardson ("Biały Lotos"), Michael Peña ("Moonfall"), Zazie Beetz ("Atlanta") i Juno Temple ("Ted Lasso").

Bohaterem filmu jest "człowiek z przyszłości" (Rockwell), który pojawia się w barze w Los Angeles, gdziem musi zrekrutować grupę malkontentów (Richardson, Peña, Beetz, Temple). Pomogą mu oni w misji uratowania świata przed śmiertelnym zagrożeniem ze strony złej sztucznej inteligencji.
   
Scenariusz napisał Matthew Robinson ("Miłość i potwory", "Dora i Miasto Złota").

Zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym roku w Kapsztadzie w RPA.
   

"Lekarstwo na życie" - zwiastun
Gore Verbinski - filmografiaGore Verbinski to amerykański reżyser, twórca takich filmów jak m.in. "Polowanie na mysz" (1997), "Mexican" (2001), "The Ring" (2002), "Prognoza na życie" (2005), "Rango" (2011) i "Jeździec znikąd" (2013). Nakręcił też trzy części serii "Piraci z Karaibów": "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" (2003), "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka" (2006) i "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" (2007). Jego ostatni film to "Lekarstwo na życie" (2016).


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones