Juno Temple ("Ted Lasso") w "Venomie 3". Tajemnicza rola

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Znana+z+serialu+%22Ted+Lasso%22+Juno+Temple+zagra+w+widowisku+%22Venom+3%22.+Gwiazd%C4%85+oczywi%C5%9Bcie+Tom+Hardy-150429
Juno Temple ("Ted Lasso") w "Venomie 3". Tajemnicza rola
źródło: Getty Images
autor: Araya Doheny
Dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy za występ w serialu "Ted Lasso" Juno Temple zawita do świata superbohaterów. Aktorka negocjuje występ w widowisku "Venom 3". W roli tytułowej powróci oczywiście Tom Hardy.

Juno Temple w obsadzie "Venoma 3"

Szczegóły fabuły pozostają oczywiście tajemnicą. Komu stawi tym razem czoła Eddie Brock/Venom (Tom Hardy)? Zobaczymy. Nie wiemy również, w jaką postać wcieli się Juno Temple. Czyli to dobry moment, by rozpocząć intensywne spekulacje. Macie jakieś typy, kogo powinna zagrać aktorka?

Scenariusz filmu napisali Tom Hardy i Kelly Marcel, która była producentką i scenarzystką dwóch pierwszych części cyklu. Pierwszą część napisali z nią Scott Rosenberg i Jeff Pinkner, a przy okazji drugiej już sama pełniła rolę scenarzystki. W jej scenariopisarskiej filmografii są również "Ratując pana Banksa" (2013) i "Pięćdziesiąt twarzy Greya" (2015). To ona stanie również za kamerą - będzie to jej reżyserski debiut.

Projekt powstaje dla studia Sony Pictures.

Juno Temple - skąd ją znamy?
Juno Temple to brytyjska aktorka, w której filmografii znajdują się m.in. "Pokuta" (2007), "Kaboom" (2010), "Greenberg" (2010), "Zabójczy Joe" (2011), "Mroczny Rycerz powstaje" (2012), "Królowa XXX" (2013) oraz "Czarownica" (2014). Wystąpiła również w serialach "Fargo", "Vinyl", "Philip K. Dick's Electric Dreams" i "Ted Lasso".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones