Sam Rockwell wraca do Marvela? Justin Hammer może pojawić się w "Armor Wars"

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sam+Rockwell+wraca+do+Marvela+Justin+Hammer+w+%22Armor+Wars%22-153501
Sam Rockwell wraca do Marvela? Justin Hammer może pojawić się w "Armor Wars"
źródło: Materiały prasowe
Sam Rockwell wróci do uniwersum Marvela? Według najnowszej pogłoski aktor znany z takich filmów jak m.in. "Jojo Rabbit" czy "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" wystąpi w filmie "Armor Wars". Rockwell oczywiście miałby ponownie wcielić się w postać Justina Hammera.
   

Jutin Hammer wróci w "Armor Wars"?

Justin Hammer to biznesmen, handlarz bronią i właściciel Hammer Industries, rywal Tony'ego Starka, który w komiksach regularnie sprzedaje broń przeciwnikom Iron Mana. Sam Rockwell wcielił się w tę postać u zarania kinowego uniwersum Marvela, w widowisku "Iron Man 2" (2010). W zeszłym roku powrócił do roli, użyczając głosu Hammerowi w jednym z odcinków animowanego serialu "A gdyby..." (sezon drugi, odcinek trzeci: "A gdyby... Happy Hogan ocalił święta?").

Według najnowszej pogłoski Rockwell negocjuje występ w filmie "Armor Wars". Na chwilę obecną nie potwierdzono jednak oficjalnie, czy aktor wystąpi w filmie. Nie wiemy też, jak dużą rolę miałby odegrać w fabule. Jego udział wydaje się jednak naturalny, jako że intryga ma krążyć wokół postaci Jamesa Rhodesa/War Machine'a (Don Cheadle) i tytułowych zbroi.
 

"Armor Wars" - co wiemy o filmie?"Armor Wars" to projekt, który początkowo miał być serialem dla platformy Disney+. We wrześniu 2022 roku Marvel zmienił jednak jego koncepcję i teraz ma to być film kinowy.

Szczegóły fabuły "Armor Wars" nie zostały ujawnione. Wiemy jednak, że tytuł zaczerpnięto z serii komiksów o Iron Manie wydawanej w latach 1987-1988. Dzieło Davida Michelinie'ego oraz Boba Laytona opowiada o tym, co stało się, gdy technologie wymyślone przez Tony'ego Starka wpadły w niepowołane ręce.

Nie wiemy też, kto napisze film ani kto stanie za kamerą.

Najbliższa premiera Marvela to serial "Echo", który zadebiutuje na platformie Disney+ 10 stycznia.

"Echo" - zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones