Reżyser "Rango" i "Jeźdźca znikąd" powraca! Sam Rockwell w obsadzie

Discussing Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22Rango%22+i+%22Je%C5%BAd%C5%BAca+znik%C4%85d%22+powraca+Sam+Rockwell+w+obsadzie-150319
Reżyser "Rango" i "Jeźdźca znikąd" powraca! Sam Rockwell w obsadzie
źródło: Getty Images
autor: Jim Spellman
Czyżby zła passa Gore'a Verbinskiego właśnie dobiegła końca? Portal Discussing Film ujawnia, że reżyser przygotowuje się do powrotu do kin. Ma już nawet gwiazdę swojego nowego projektu. Jest nią Sam Rockwell, którego ostatnio mogliśmy oglądać na dużych ekranach w "Patrz jak kręcą".

Pechowa dekada Gore'a Verbinskiego,Ostatnim filmowym projektem Gore'a Verbinskiego pozostaje "Lekarstwo na życie". Film, który nie miał dobrej passy w kinach, miał swoją premierę w 2016 roku.

Siedmioletnia przerwa nie była jednak świadomym wyborem reżysera. Wymusiły go raczej decyzje (lub też ich brak) wielkich wytwórni.

Przez długi czas Verbinski był związany z komiksowym widowiskiem "Gambit". Projekt miał gwiazdę i kilka wersji scenariusza. Mimo to 20th Century Fox nigdy nie zdecydowało się na wydanie zgody o produkcji. A kiedy wytwórnię kupił Disney, projekt został ostatecznie wrzucony do kosza.

Verbinski planował również nakręcić nową animację. Projekt nosi tytuł "Cattywumpus" i miał być produkcją platformy Netflix. Ta jednak zrezygnowała z niego w ubiegłym roku. Reżyser może szukać dla filmu nowego domu, ale do tej pory nie otrzymaliśmy żadnej informacji, że tak się stało.

GettyImages-1201993064.jpg Getty Images © Frazer Harrison


Tajemniczy projekt VerbinskiegoPortal Discussing Film nie wie, w jakim filmie ma wystąpić Sam Rockwell. Do wyboru jest kilka tytułów.

Być może reżyser znalazł nowy dom dla "Cattywumpus". Jest to opowieść o kotach z kosmosu.

Verbinski w 2021 roku ujawnił, że pracuje też nad drugą animacją. Ta z kolei ma być musicalem.

W 2022 roku pojawiły się z kolei doniesienia o tym, że dla Paramountu zrealizuje "Spaceless" o mężczyźnie, który budzi się wewnątrz kosmicznego skafandra dryfującego w przestrzeni kosmicznej. Jego jedynym towarzyszem jest sztuczna inteligencja, która pozostanie z nim do czasu zużycia całego tlenu i śmierci mężczyzny.

Verbinski w jednym z wywiadów twierdził również, że szykuje "Sandkings", czyli ekranizację słynnego opowiadania George'a R.R. Martina "Piaseczniki". Jest to historia Simona Kressa, kolekcjonera rzadkich i niezwykłych stworzeń. Pewnego dnia w jego ręce trafia terrarium z czterema koloniami zwierząt przypominających mrówki lub termity. Każdą z kolonii rządzi nieruchoma królowa. Wokół niej zbudowany został z piasku zamek. Zwierzęta najwyraźniej obdarzone są inteligencją i wkrótce zaczynają czcić Simona jako ich boga, co ten bezwzględnie wykorzystuje ku swojej uciesze.

Zwiastun filmu "Lekarstwo na życie"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones