"Grawitacja" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD już od 7 marca

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Grawitacja%22+na+Blu-ray+3D%2C+Blu-ray+i+DVD+ju%C5%BC+od+7+marca-103245
"Grawitacja" to jedno z największych i najgłośniejszych filmowych wydarzeń ubiegłego roku. Dzieło reżysera Alfonso Cuaróna, okrzyknięte przez krytyków rewolucyjnym, ma już na swoim koncie 7 Oscarów, Złoty Glob i 6 nagród BAFTA. Obraz, w którym główne role zagrali Sandra Bullock i George Clooney, debiutuje w ofercie Galapagos Films już 7 marca.
Bohaterką filmu jest dr Ryan Stone (Sandra Bullock) – błyskotliwa inżynier, która w towarzystwie doświadczonego astronauty Matta Kowalskiego (George Clooney) wyrusza w swoją pierwszą podróż kosmiczną. Rutynowa wyprawa zmienia się w walkę o życie, gdy dochodzi do wypadku. Prom, którym astronauci przybyli z Ziemi zostaje zniszczony, a większość załogi ginie. Cudem cało z katastrofy wychodzą jedynie Stone i Kowalski. Pozbawieni łączności z Ziemią, z kurczącymi się zapasami tlenu podejmują rozpaczliwą walkę o przetrwanie...

"Grawitacja" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD zadebiutuje już 7 marca. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.


WYDANIE BLU-RAY 3D, BLU-RAY:
BLISKO 3 GODZINY DODATKÓW SPECJALNYCH!
• Poznaj niezwykły świat Zero-G. 
• Zobacz jak wiele wysiłku fizycznego i emocjonalnego kosztowała Sandrę Bullock rola 
Dr Stone. 
• Wyrusz w podróż z reżyserem Alfonso Cuarónem i zobacz szczegóły 4 letniej pracy 
nad filmem.


WYDANIE DVD:
• Punkt kolizyjny: Wyścig w kosmosie
• Aningaaq – film krótkometrażowy Jonasa Cuaróna


Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: 
facebook.com/MojeFilmyDVD