"Kac Vegas w Bangkoku" zobaczyło w Polsce ponad mln widzów

Informacja prasowa /
https://www.filmweb.pl/news/%22Kac+Vegas+w+Bangkoku%22+zobaczy%C5%82o+w+Polsce+ponad+mln+widz%C3%B3w-75946
"Kac Vegas w Bangkoku", kontynuację wielkiego hitu reżysera Todda Phillipsa "Kac Vegas" z 2009 roku, obejrzało już ponad 1 milion widzów w Polsce — ogłosił dziś Waldemar Saniewski, Dyrektor Generalny Warner Bros. Entertainment Polska.

Tym samym "Kac Vegas w Bangkoku" dołączył do elitarnej grupy filmów z wynikiem przekraczającym milion widzów, zapisując się w historii polskiego kina jako trzeci film w 2011 roku i jedyna zagraniczna komedia, która osiągnęła tak ogromny sukces. Jednocześnie jest to liczba niemalże dwukrotnie wyższa od tej, którą osiągnął pierwszy film serii: "Kac Vegas" – 535 098 widzów w 2009 r.

"Kac Vegas w Bangkoku" wyświetlany jest w polskich kinach już od 8 tygodni i nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Można go wciąż zobaczyć w największych sieciach kinowych, na ponad 80 ekranach w całej Polsce.

Film "Kac Vegas w Bangkoku" reżysera Todda Phillipsa to druga część jego wielkiego hitu "Kac Vegas" z 2009 roku, który zarobił na całym świecie 470 mln dolarów i tym samym stał się najbardziej dochodową komedią dla dorosłych wszech czasów. Nagrodzono go też Złotym Globem w kategorii "Najlepszy film – komedia lub musical".