"Kac Vegas w Bangkoku" na DVD i Blu-ray

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/%22Kac+Vegas+w+Bangkoku%22+na+DVD+i+Blu-ray-79879
Galapagos Films przedstawia "Kac Vegas w Bangkoku" – kontynuację jednej z najlepszych i najbardziej dochodowych komedii ostatnich lat. Na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 30 listopada, kilka dni wcześniej film pojawi się w wypożyczalniach.


Dwa lata po szalonej nocy w Las Vegas Stu (Ed Helms), Phil (Bradley Cooper), Doug (Justin Bartha) i Alan (Zach Galifianakis) wybierają się do Tajlandii by wziąć udział w ślubie Stu z piękną Lauren (Jamie Chung). Niestety, zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach uroczystość może się zawalić, kiedy Stu daje się namówić kolegom na "jedno piwo" na mieście. Pomny wydarzeń z Vegas obiecuje sobie, że będzie to tylko jedno piwo, ale...

Następnego dnia Phil, Stu i Alan budzą się obskurnym pokoju hotelowym w Bangkoku, w którym towarzyszą im gangster Leslie Chow (Ken Jeong) – znany przyjaciołom już z czasów ich wizyty w Las Vegas oraz paląca jak smok małpka kapucynka. To jednak nie koniec niespodzianek. Stu ma na twarzy tatuaż, Alan kompletnie ogoloną głowę, a co więcej przyjaciele nie mogą odnaleźć również Teddy'ego (Mason Lee) – młodszego brata żony Stu, po którym w pokoju pozostał tylko... odcięty palec. Oczywiście, nie trzeba dodawać, że ani Stu ani Alan nie mają pojęcia co robili poprzedniej nocy.

Wydanie Blu Ray:
Kac Vegas w Bangkoku - nieautoryzowany dokument
W komediowym rytmie Todda Phillipsa
Niezwykła małpa
Wycieczka po Bangkoku z Chow
Sceny akcji
Gagi z planu

Wydanie DVD:
Gagi z planu