Mordercze Klowny z Kosmosu zaatakują już wkrótce!

Informacja nadesłana: Informacja nadesłana przez dystrybutora / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Killer+Klowns+From+Outer+Space%3A+The+Game%22+z+premier%C4%85+w+czerwcu+na+PS5%2C+Xbox+i+PC-154276
Mordercze Klowny z Kosmosu zaatakują już wkrótce!
Blisko 2 lata po zapowiedzi, po przynajmniej jednej obsuwie i po zmianie docelowych platform, "Killer Klowns from Outer Space: The Game" wreszcie otrzymało datę premiery oraz nowy trailer. Kiedy klowny zaatakują i na jakich sprzętach?
"Killer Klowns from Outer Space: The Game" to tytuł inspirowany kultowym filmem z lat 80., który łaczy w sobie elementy horroru i komedii w jedną, niespotykaną dotąd mieszankę.

Gra daje możliwość wcielenia się w jednego z ikonicznych Morderczych Klownów. Każdy klown posiada unikatowe zdolności, co pozwala na różnorodne podejście do polowania na ludzi. Dzięki współpracy w trzyosobowym zespole, gracze mogą wykorzystać swoje nieziemskie moce, aby efektywnie przeprowadzać inwazję na Crescent Cove.

Z drugiej strony, gracze mogą wybrać rolę mieszkańców Crescent Cove, którzy muszą stawić czoła inwazji obcych. Ta grupa graczy ma za zadanie eksplorować miasto w poszukiwaniu przedmiotów, które pomogą im przetrwać. Unikanie Klownów i opracowywanie strategii obrony przed inwazją to klucz do sukcesu dla ziemskich bohaterów."Killer Klowns from Outer Space: The Game" wyróżnia się dzięki kilku kluczowym elementom rozgrywki. Gry w chowanego, personalizacja postaci, rywalizacja PvPvE oraz dynamiczne cele to tylko niektóre z aspektów, które sprawiają, że każdy mecz jest niepowtarzalny. Różnorodność wyników zachęca do wielokrotnego powracania do gry i eksperymentowania z różnymi strategiami.

"Killer Klowns from Outer Space: The Game" zapowiada się na delikatny powiew świeżości w gatunku asymetrycznych survival horrorów, oferujący unikalne połączenie humoru, strachu i strategicznej rozgrywki. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na rolę Morderczego Klowna, czy mieszkańca Crescent Cove, każda partia zapewni niezapomniane emocje i wyzwania. Gra zadebiutuje 4 czerwca na PlayStation 5, Xboxach Serii X i S oraz na PC.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones