"Critters" i "Mordercze klowny z kosmosu" dostaną nowe części

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Critters%22+i+%22Mordercze+klowny+z+kosmosu%22+dostan%C4%85+nowe+cz%C4%99%C5%9Bci-130439
Moda na lata 80. i odświeżanie klasycznych horrorów zbiera kolejne żniwo. Portal Bloody Disgusting ogłosił właśnie, że w planach jest realizacja nowej wersji "Critters" oraz "Morderczych klownów z kosmosu".


Szczegóły obu projektów nie są na razie znane. Wiadomo jedynie, że powstaną one na zlecenie Syfy, dla której to stacji już powstaje "Leprechaun Returns", czyli nowa wersja słynnego "Karła" z Jennifer Aniston.

"Critters" to opowieść o kosmicznych futrzakach, które zasmakowały w ludzkim mięsie na nieszczęście mieszkańców pewnej farmy. Cykl szybko zyskał uznanie fanów i doczekał się kilku kontynuacji. W części trzeciej wystąpił rozpoczynający dopiero swoją aktorską karierę Leonardo DiCaprio.

"Mordercze klowny z kosmosu" to z kolei kultowa produkcja z 1988 roku opowiadająca o mieszkańcach małego miasteczka walczących z inwazją niebezpiecznych kosmitów o wyglądzie klownów.

Twórcy filmu, bracia Chiodo, mniej więcej od 2012 roku zapowiadają kontynuację - "Return of the Killer Klowns from Outer Space" - w której miał zagrać odtwórca jednej z głównych ról w oryginalne, Grant Cramer. Do dziś ten projekt nie ujrzał światła dziennego i nie jest jasne, czy właśnie on będzie realizowany przez Syfy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones