"Kod nieśmiertelności" w końcu doczeka się sequela

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Kod+nie%C5%9Bmiertelno%C5%9Bci%22+w+ko%C5%84cu+doczeka+si%C4%99+sequela-108609
Powraca pomysł realizacji "Source Code 2", czyli kontynuacji "Kodu nieśmiertelności". Wyprodukują go firmy odpowiedzialne za oryginał, czyli The Mark Gordon Company i Vendome Pictures.Z projektem związał się też scenarzysta "Kodu nieśmiertelności" Ben Ripley. To on przygotuje fabułę sequela. Na razie o szczegółach nowej historii nic nie wiemy. Film będzie miał jednak nowego reżysera. Miejsce Duncana Jonesa zajmie Anna Foerster. Jest ona protegowaną Rolanda Emmericha. Pracowała jako drugi reżyser przy jego widowiskach "10.000 B.C." i "Pojutrze".

W oryginale tytułowy kod był rządowym eksperymentem, który pozwalał na wejście w ciało innego człowieka na ostatnie 8 minut jego życia. Główną rolę zagrał w nim Jake Gyllenhaal. Na razie nie wiadomo nic na temat jego udziału w nowej produkcji.

Tuż po premierze "Kodu nieśmiertelności" producenci filmu planowali przerobić go na serial telewizyjny. Jego bohaterami miało być trzech byłych federalnych agentów biorących udział w eksperymencie. Nad fabułą pracował Steven Maeda. Projekt jednak nie wypalił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones