"Kolejne 365 dni" jeszcze w tym roku. I to bardzo niedługo

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Kolejne+365+dni%22+jeszcze+w+tym+roku.+I+to+bardzo+nied%C5%82ugo-146877
"Kolejne 365 dni" jeszcze w tym roku. I to bardzo niedługo
źródło: materialy promocyjne
Magdalena Lamparska, gwiazda filmów "365 dni" oraz "365 dni: Ten dzień", podała fanom swojej bohaterki o imieniu Olga radosną wiadomość. Trzecia część cyklu "365 dni", czyli "Kolejne 365 dni" zadebiutuje 19 sierpnia tego roku. Aktorka pyta, czy jesteście gotowi dowiedzieć się, co dalej u Olgi i Domenico. Jesteście?"Kolejne 365 dni" – premiera 19 sierpnia 2022Spodziewaliśmy się, że trzecia część "365" zadebiutuje jeszcze w tym roku. Oba sequele – "365 dni: Ten dzień" oraz "Kolejne 365 dni" – kręcone były jednocześnie. Druga część trafiła na Netflix 27 kwietnia. W opisie czytamy:

Laura i Massimo znów są razem i jeszcze bardziej między nimi iskrzy. Jednak nowy początek nie będzie dla nich prosty z powodu powiązań rodzinnych Massimo i tajemniczego mężczyzny, który wkracza w życie Laury, by za wszelką cenę zdobyć jej serce i zaufanie. W drugiej części filmowego tryptyku bohaterka Anny-Marii Siekluckiej przejdzie transformację, która przyniesie znaczące zmiany w jej dotychczasowym życiu i związku z Massimo (Michele Morrone). Na ekran powrócą ulubieńcy – najlepsza przyjaciółka i powierniczka Laury, Olga (Magdalena Lamparska), oraz zaufany pomocnik Don Massima, Domenico (Otar Saralidze). Wielu widzów uważa, że to właśnie tych dwoje bohaterów tworzy w filmie najlepszą parę. 

Magdalena Lamparska

Fenomen "365 dni""365 dni" dni był jednym z najpopularniejszych filmów wśród naszych widzów w 2020 roku. Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką książkowej trylogii "365 dni" i scenarzystką filmu, aby kontynuować historię Laury i Massimo na ekranie. Ich wspólna podróż pełna jest zwrotów akcji, a postacie wciąż się rozwijają i coraz więcej się o sobie dowiadują, skomentował Łukasz Kłuskiewicz, odpowiedzialny w serwisie Netflix za pozyskiwanie lokalnych treści w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej zapisała się w historii kina jako pierwsza polska produkcja nominowana do Złotych Malin. Mimo to film trafił na listę Top 10 serwisu Netflix w ponad 90 krajach. 

Anna Maria Sieklucka w podcaście "Mój Ulubiony Film"Pod linkiem TUTAJ znajdziecie podcast z Anną Marią Sieklucką, w którym gwiazda "365 dni" opowiada o swoich ulubionych filmach. 

A poniżej przypominamy zapowiedź filmu "365 dni: Ten dzień".