"Król": Jan P. Matuszyński o pierwszej scenie serialu

https://www.filmweb.pl/news/%22Kr%C3%B3l%22%3A+Jan+P.+Matuszy%C5%84ski+o+pierwszej+scenie+serialu-140301
"Król": Jan P. Matuszyński o pierwszej scenie serialu
źródło: materialy promocyjne
Jak rozpoczyna się serial "KRÓL"? Na co zwrócić uwagę w ujęciu otwierającym pierwszy odcinek? Jak budowano świat, którego już nie ma? Jak w tej filmowej opowieści zostaje przedstawiona postać Jakuba Szapiro? Czym "KRÓL" wyróżnia się spośród innych produkcji serialowych? Jakimi kinowymi klasykami inspirował się reżyser nowej superprodukcji CANAL+? Odpowiedzi m.in. na te pytania znajdują się w specjalnie przygotowanym dla widzów warsztatowym materiale "KRÓL: pierwsza scena" z udziałem Jana P. Matuszyńskiego.

Multikulturowa Warszawa 1937. Polska i Żydowska. Zaskakujące detale, reżyserskie spojrzenie na scenę otwierającą serial, rysunki na kadrach, produkcyjne smaczki i castingowe ciekawostki. "KRÓL: pierwsza scena" do obejrzenia już teraz!"KRÓL" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego to ośmioodcinkowa serialowa superprodukcja CANAL+, ekranizacja powieści Szczepana Twardocha o tym samym tytule. Serial dostępny jest w CANAL+ PREMIUM oraz w nowej usłudze CANAL+ telewizja przez internet. 

Zapraszamy do odwiedzenia strefy CANAL+ na Filmwebie, gdzie znajdziecie informacje o premierach i nowościach dostępnych w CANAL+, nowej telewizji przez internet. Premiery największych hitów kinowych, najlepsze kanały na żywo, emocjonujący sport. Nagradzane filmy prosto z Hollywood oraz najnowsze polskie produkcje. Oglądaj co chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz!

Odwiedź strefę CANAL+.

Informacja sponsorowana