Muzyka w serialu CANAL+ "Król" – wideo wywiad z twórcami

https://www.filmweb.pl/news/Muzyka+w+serialu+CANAL%2B+%22Kr%C3%B3l%22+%E2%80%93+wideo+wywiad+z+tw%C3%B3rcami-140622
Muzyka w serialu CANAL+ "Król" – wideo wywiad z twórcami
źródło: materialy promocyjne

Kultura kapeli podwórkowych kontra eleganckie dancingi w warszawskiej, roztańczonej Adrii. O muzyce lat 30., najpiękniejszym polskim tangu Rebeka, inspiracjach dotyczących kompozycji ścieżki dźwiękowej serialu "KRÓL", o charakterystycznej nucie muzyki żydowskiej i o tym, dlaczego na Kercelaku grano na pile. Rozmowy, w której Atanas Valkov, kompozytor muzyki oryginalnej do serialu "KRÓL", i Jan Emil Młynarski, artysta, muzyk, który wystąpił w serialu razem ze swoim zespołem – Warszawskie Como Taneczne, zmierzyli się z muzyczną stroną "KRÓLA", można wysłuchać już dziś!

"KRÓL" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego to ośmioodcinkowa serialowa superprodukcja CANAL+, ekranizacja powieści Szczepana Twardocha o tym samym tytule. Dziś premiera przedostatniego, siódmego odcinka – jest on już do obejrzenia w usłudze CANAL+ telewizja przez internet dostępnej online w aplikacjach na telewizory i urządzenia mobilne oraz na canalplus.com, a o 21:00 premiera telewizyjna w CANAL+ PREMIUM. Wielki finał "KRÓLA" już za tydzień, w piątek 25 grudnia.

Soundtrack z serialu można odsłuchać w serwisach streamingowych pod tym linkiem: http://www.soundline.biz/AtanasValkovKrol/, a całą bogatą ofertę filmów i seriali na życzenie od najpopularniejszych dostawców na polskim rynku w ramach usługi CANAL+ można poznać również w specjalnej sekcji filmweb.pl/canalplus.

Umarł król, niech żyje król? Przywitaj Nowy Rok z kolejną międzynarodową koprodukcją CANAL+! Dla wszystkich spragnionych serialowych emocji, po finale "KRÓLA" w piątkowym paśmie serialowym CANAL+ PREMIUM pojawią się "Pokonani". Gwiazdorska obsada - Taylor Kitsch, Michael C. Hall, Nina Hoss, a do tego powojenny Berlin, mroczne tajemnice zrujnowanego miasta, amerykański glina i nadal walczący o wpływy sowieci zobacz to wszystko już 1 stycznia 2021 w CANAL+ PREMIUM i na canalplus.com.

Odwiedź strefę CANAL+Zapraszamy również do odwiedzenia strefy CANAL+ na Filmwebie,
gdzie znajdziecie informacje o premierach i nowościach dostępnych w CANAL+ telewizja przez internet. Premiery największych hitów kinowych, najlepsze kanały na żywo, emocjonujący sport. Nagradzane filmy prosto z Hollywood oraz najnowsze lokalne produkcje. Najlepsze polskie seriale. Oglądaj co chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz!
Informacja sponsorowana