"Kraina lodu III" jeszcze nie powstała, a już dostaje prequel. Nic nie zobaczycie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Kraina+lodu%22+rozrasta+si%C4%99.+Disney+szykuje+fabularny+podcast-151816
"Kraina lodu III" jeszcze nie powstała, a już dostaje prequel. Nic nie zobaczycie
źródło: Materiały prasowe
Jedna z najbardziej kasowych marek studia Disney rozrośnie się. Wytwórnia zapowiedział właśnie kolejny projekt powstający pod szyldem "Kraina lodu". Jego tytuł brzmi: "Frozen: Forces of Nature".

Nowa "Kraina lodu". Co wiemy o projekcie?Niestety "Frozen: Forces of Nature" nie jest projektem filmowym. Nic więc nie zobaczycie. Jeśli jednak lubicie podcasty, to ten tytuł jest właśnie dla Was.

"Frozen: Forces of Nature" będzie bowiem słuchowiskiem, za które odpowiadają Disney Publishing Worldwide, ABC Audio i Walt Disney Animation Studios. Składać się będzie z 12 odcinków. Ich premiera planowana jest na końcówkę tego roku.

Akcja fabularnego podcastu rozgrywać się będzie przed wydarzeniami pełnometrażowej animacji "Kraina lodu III", która jest także w przygotowaniu.

We "Frozen: Forces of Nature" Anna i Elsa będą musiały rozwikłać zagadkę tajemniczych maszyn, które sieją chaos w Zaklętej Puszczy. Kto je zbudował? W jakim celu? I jak je powstrzymać?

W słuchowisku pojawią się znane z filmów postaci, ale również kilka nowych bohaterów, w tym królowa Sankerhus Disa i krewniak Księcia Weselton, Lord Wolfgang.


"Kraina lodu" - miliardy dolarów, Oscary, hity streaminguPierwsza część "Krainy lodu" wprowadzała nas do historii o siostrach, królewskich córkach władców krainy Arendelle. Dzielna księżniczka Anna, która łączy siły z Kristoffem – nieokrzesanym handlarzem bryłami lodu oraz jego lojalnym reniferem Svenem, wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć starszą siostrę Elsę, której niekontrolowane moce sprowadziły na królestwo wieczną zimę. Po drodze Annę i Kristoffa czeka wiele wyzwań, walka z żywiołami oraz spotkanie z tajemniczymi trollami i przezabawnym bałwankiem Olafem. Przepiękna animacja, sympatyczni bohaterowie, niezapomniana muzyka oraz wzruszające losy królewskiej rodziny sprawiły, że "Kraina lodu" zawładnęła wyobraźnią milionów dzieci i dorosłych.

Druga część "Krainy lodu" pokazuje, że sielanka nigdy nie trwa wiecznie. Po trzech spokojnych latach, jakie upłynęły od czasu koronacji Elsy na władczynię Arendell, los krainy znowu wydaje się niepewny. Po tym jak Elsa budzi potężne żywioły, mieszkańcy Arendell zostają zmuszeni do ewakuacji. Nadzieja na ratunek leży w owianej mroczną tajemnicą Zaklętej Puszczy. Anna, Elsa, Kristoff i Olaf wyruszają w podróż, w której będą musieli stawić czoła nie tylko potężnej magii, ale również odpowiedziom na trudne pytania o przeszłość władców Arendell.

Zwiastun animacji "Kraina lodu II"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones