"Legion samobójców 2" znów bez reżysera

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Legion+samob%C3%B3jc%C3%B3w+2%22+zn%C3%B3w+bez+re%C5%BCysera-124288
Dobra passa "Wonder Woman" najwyraźniej nie jest zaraźliwa i Warner Bros. wciąż ma problemy z innymi komiksowymi projektami. Jeszcze dwa tygodnie temu wydawało się, że "Suicide Squad 2" jest na najlepszej drodze do szybkiej realizacji. Teraz projekt doznał kolejnego ciosu.


Otóż okazało się, że Jaume Collet-Serra – kandydat na stanowisko reżysera widowiska – powiedział przedstawicielom Warnera "nie". Bardziej kusząca od realizacji kontynuacji "Legionu samobójców" okazała możliwość współpracy z jedną z największych obecnie gwiazd kina, Dwayne'em Johnsonem.

Collet-Serra zgodził się bowiem wyreżyserować "Jungle Cruise". Film powstanie dla Disneya i jest inspirowany atrakcją Disneylandu, która pozwala spragnionym mocnych wrażeń odwiedzającym na podróż rzeką wzdłuż dżungli zamieszkanej przez niebezpieczne stworzenia.

Projekt pomyślany jest jako pierwsza część nowej serii widowisk. Szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy. Autorami najnowszej wersji scenariusza są J.D. Payne i Patrick McKay ("Star Trek: W nieznane").
Udostępnij: