"Lek na śmierć" powstanie w lutym

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Lek+na+%C5%9Bmier%C4%87%22+powstanie+w+lutym-119146
Wiemy już, kiedy ekipa "Leku na śmierć" powróci na plan. Producenci ogłosili, że zdjęcia do trzeciej części "Więźnia labiryntu" rozpoczną się w lutym.


Przypomnijmy, że prace nad filmem zostały przerwane w marcu, kiedy gwiazda cyklu – Dylan O'Brien – uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Aktor spadł z rusztowania imitującego wagon pociągu i doznał złamania kości twarzy.

Początkowo producenci zamierzali dość szybko wrócić na plan. Planowano, że zdjęcia zostaną wznowione w maju. Później jednak wszyscy doszli do wniosku, że młoda gwiazda potrzebuje więcej czasu, by dojść do pełni sił. Wtedy też przesunięto premierę widowiska z 17 lutego 2017 roku na 12 stycznia 2018 roku.

Thomas wie, że DRESZCZowi nie można ufać, ale oni twierdzą, że czas kłamstw już się skończył, że zgromadzili w toku Prób wszystkie dane, jakie dało się zebrać, a teraz chcą przywrócić Streferom pamięć, bo potrzebują ich pomocy w ostatecznej misji. Streferzy muszą dobrowolnie pomóc uzupełnić mapę, która pozwoli stworzyć lek na Pożogę. DRESZCZ nie wie jednak, że stało się coś, czego żadne Próby i żadne Zmienne nie pozwoliłyby przewidzieć. Thomas przypomniał sobie dużo więcej, niż przypuszczają. I wie, że nie może wierzyć w ani jedno słowo z tego, co twierdzi DRESZCZ. Czas kłamstw już się skończył. Ale prawda jest bardziej niebezpieczna, niż Thomas kiedykolwiek mógł sobie wyobrazić.