"Magic Mike’s Last Dance": Channing Tatum i Salma Hayek na pierwszym zdjęciu z filmu

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Magic+Mike%E2%80%99s+Last+Dance%22%3A+Channing+Tatum+i+Salma+Hayek+na+pierwszym+zdj%C4%99ciu+z+filmu-148133
"Magic Mike’s Last Dance": Channing Tatum i Salma Hayek na pierwszym zdjęciu z filmu
Channing Tatum zaprezentował w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie z filmu "Magic Mike’s Last Dance". Prócz odtwórcy tytułowej roli możemy na nim zobaczyć również Salmę Hayek.

"Magic Mike’s Last Dance": Channing Tatum i Salma Hayek razem na ekranie

"Magic Mike’s Last Dance" pierwotnie realizowany był z myślą o premierze na platformie streamingowej HBO Max. Nowe szefostwo Warner Bros. postanowiło jednak, że film trafi do kin 10 lutego 2023 roku. Za kamerą stanął reżyser pierwszego "Magic Mike'a", Steven Soderbergh. Za scenariusz odpowiada po raz trzeci Reid Carolin. W obsadzie prócz Tatuma i Hayek znaleźli się m.in. Caitlin Gerard, Gavin Spokes oraz Christopher Bencomo.    

Magic Mike: fenomen cyklu"Magic Mike" to inspirowana życiorysem Tatuma opowieść o młodych mężczyznach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Film ukazywał przemianę ubogiego chłopaka, którego Magic Mike wziął pod swoje skrzydła, w króla męskiego striptizu. Gwiazdami filmu byli Channing Tatum, Alex Pettyfer, Matthew McConaughey, Matt Bomer i Joe Manganiello. Część z nich wróciła w sequelu, który powstał jednak bez reżyserskiego udziału Soderbergha.


Film zarobił w kinach ponad 167 milionów dolarów (a wraz z sequelem - niemal 300 milionów). Pokłosiem tego sukcesu było sceniczne show "Magic Mike Live" z pokazami w Las Vegas, Londynie, Berlinie i Australii. A także zapowiedziany w tym roku program  "The Real Magic Mike",  w którym 10 mężczyzn, którzy "stracili swoją magię", powalczy o zaszczytny tytuł Prawdziwego Magic Mike'a oraz nagrodę pieniężną i możliwość wystąpienia w scenicznej wersji show w Las Vegas. Tatum i Soderbergh będą jego producentami wykonawczymi.

Zwiastun filmu "Magic Mike"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones