"Mr. Robot" z opóźnionym finałem

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mr.+Robot%22+z+op%C3%B3%C5%BAnionym+fina%C5%82em-113160
Stacja USA Network postanowiła opóźnić emisję finałowego, dziesiątego odcinka serialu "Mr. Robot". Powodem jest strzelanina, która miała miejsce w Virginii.


Nakręcony jakiś czas temu finał serialu "Mr. Robot" zawiera drastyczną scenę przypominającą tragiczne wydarzenia z Virginii, czytamy w oficjalnym oświadczeniu stacji. Z szacunku dla ofiar, ich rodzin i znajomych, postanowiliśmy opóźnić dzisiejszy odcinek. Łączymy się myślami z tymi, którzy cierpią w tym trudnym czasie.

"Mr. Robot" opowiada o Elliotcie (Rami Malek), młodym programiście, który za dnia pracuje jako inżynier zajmujący się cyberbezpieczeństwem, a nocą jest hakerem-mścicielem. Tajemniczy lider podziemnej grupy hakerów (Christian Slater) rekrutuje go do zniszczenia firmy, którą ma ochraniać Elliot. Bohater staje przed dylematem: czy powinien podążyć za swoimi przekonaniami i obalić korporacje, które jego zdaniem rządzą światem?

Serial został już przedłużony na drugi sezon, który będzie miał co najmniej 10 odcinków i zostanie wyemitowany w 2016 roku. Twórcą serii jest Sam Esmail.

Felerny odcinek zatytułowany "eps1.9_zer0-day.avi" zostanie wyemitowany we środę 2 września.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones