"Piratki z Karaibów" z Margot Robbie powstaną? Producent komentuje

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Piraci+z+Karaib%C3%B3w%22+spin-off+z+Margot+Robbie.+Jerry+Bruckheimer+twierdzi%2C+%C5%BCe+Disney+nakr%C4%99ci+film-148685
"Piratki z Karaibów" z Margot Robbie powstaną? Producent komentuje
Niecały miesiąc temu Margot Robbie poskarżyła się na wytwórnię Disneya. Publicznie stwierdziła, że spin-off cyklu "Piraci z Karaibów", którego miała być gwiazdą, umarł. Jest jednak nadzieja dla tych, którzy chcieliby zobaczyć Robbie w roli pogromczyni mórz i oceanów. Na temat filmu wypowiedział się producent Jerry Bruckheimer.

Spin-off "Piratów z Karaibów" nie został skasowanyW jednym z ostatnich wywiadów Bruckheimer wyraźnie powiedział, że spin-off, którego gwiazdą ma być Margot Robbie, wcale nie został skasowany. Po prostu nie jest aktualnie priorytetem.

Sądzę, że kiedyś doczekamy się scenariusza - powiedział portalowi Collider Bruckheimer. - Pracujemy nad dwoma projektami ["Piratów z Karaibów"] i na razie skoncentrowaliśmy się na drugim.

GettyImages-1332077124.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


Przypomnijmy: w czerwcu 2020 roku dziennik "The Hollywood Reporter" ogłosił, że Disney przygotowuje pod szyldem "Piraci z Karaibów" dwa projekty. W pierwszy zostały zaangażowane Robbie oraz scenarzystka Christina Hodson ("Ptaki nocy"). Widowisko było zapowiadane jako oddzielny film funkcjonujący poza głównym cyklem.

Za drugi projekt odpowiadali Craig Mazin ("Czarnobyl") oraz Ted Elliott, który napisał scenariusz pierwszej części "Piratów".

"Piraci z Karaibów" (2003) powstali na bazie atrakcji z jednego z parków rozrywki Disneya. Film okazał się wielkim przebojem i doczekał się czterech kinowych kontynuacji. Wszystkie części zarobiły na świecie 4,5 miliarda dolarów. "Zemsta Salazara" z 2017 roku sprzedała się jednak poniżej oczekiwań, uzyskując najgorszy wynik spośród wszystkich sequeli (794,9 mln dolarów).

Margot Robbie: w jakim filmie zobaczymy ją wkrótce?Margot Robbie promuje aktualnie "Babilon", który zadebiutuje w polskich kinach 20 stycznia.  To opowieść o przemianach w systemie produkcji filmów, które spowodowało wprowadzenie dźwięku. Projekt opisywany jest jako "Wielki Gatsby na sterydach". Za kamerą stanął Damien Chazelle, a w obsadzie znaleźli się również m.in. Brad Pitt i Olivia Wilde.

Zwiastun filmu "Babilon"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones