Komiks "Avengelyne" w rękach Olivii Wilde i Margot Robbie

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22Barbie%22+Margot+Robbie+produkuje+ekranizacj%C4%99+komiksu+tw%C3%B3rcy+Deadpoola.+Re%C5%BCyserk%C4%85+Olivia+Wilde-154909
Komiks "Avengelyne" w rękach Olivii Wilde i Margot Robbie
Wraca pomysł realizacji filmu na podstawie komiksu "Avengalyne" Roba Liefelda, twórcy Deadpoola. Za projekt odpowiadają gorące hollywoodzkie nazwiska.

Kiedyś miał to być "John Wick z upadłą anielicą". A teraz?Tytułowa bohaterka komiksu "Avengelyne" to upadła anielica, która została wygnana z Nieba po tym, jak zakwestionowała bożą miłość do ludzi. Pozbawiona większości swych dotychczasowych mocy Avengelyne walczy na Ziemi z demonami, broniąc naszego świata przed apokalipsą. Jej celem jest odnalezienie i ocalenie Wybrańca.

LuckyChap, firma Margot Robbie, będzie produkować nowe komiksowe widowisko. Sama aktorka jednak na razie nie jest powiązana z rolą tytułową.

Za scenariusz odpowiada Simon Kinberg, czyli spec od komiksowych produkcji. Odpowiadał m.in. za cykl "X-Men" w wytwórni 20th Century Fox.

GettyImages-1829855466.jpg Getty Images © Rodin Eckenroth/GA


Reżyserką filmu będzie z kolei aktorka Olivia Wilde. Ma ona na swoim koncie takie reżyserskie dokonania jak: "Szkoła melanżu" i "Nie martw się, kochanie".

"Avengelyne" nie jest pierwszą próbą przeniesienia komiksu Roba Liefelda na duży ekran. Dekadę temu gwiazdą produkcji była Gina Carano.

Z kolei w 2016 roku reżyserii filmu podjął się Akiva Goldsman. Wtedy projekt określano jako "John Wick" z upadłą anielicą.

Zwiastun filmu "Nie martw się, kochanie"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones