Johnny Depp powróci jako Kapitan Sparrow? Producent komentuje

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Johnny+Depp+powr%C3%B3ci+jako+Kapitan+Sparrow+Producent+cyklu+%22Piraci+z+Karaib%C3%B3w%22+komentuje-155672
Johnny Depp powróci jako Kapitan Sparrow? Producent komentuje
W marcu informowaliśmy o tym, że znany z ujawniania niepotwierdzonych wiadomości Daniel Richtman twierdził, że Disney i Johnny Depp mogą prowadzić rozmowy w sprawie powrotu aktora do roli Kapitana Sparrowa. Ostatnio pytanie o szanse na powrót gwiazdora otrzymał producent serii "Piraci z Karaibów" Jerry Bruckheimer. Jego odpowiedź ucieszy fanów Jacka.

"Rozmawiałem z nim o tym" - Bruckheimer o Deppie i "Piratach z Karaibów"Jerry Bruckheimer został zapytany o powrót Sparrowa w wywiadzie udzielonym Entertainment Tonight. Zamiast klasycznego krygowania się, jego odpowiedź była jednoznaczna:

Gdyby to zależało ode mnie, to oczywiście powróciłby. Chciałbym mieć Deppa. I z całą pewnością rozmawiałem z nim na ten temat. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Oczywiście decyzję w sprawie angażu Deppa do kolejnej części "Piratów z Karaibów" musi podjąć Disney. Wydaje się jednak, że i tam aktor ma swoich zwolenników. Tak przynajmniej sugerował Richtman w marcu. Jego zdaniem jednak Jack Sparrow powróci nie jako główny bohater kolejnego filmu, a postać drugoplanowa lub epizodyczna.


Gwiazdy "The Bear" oraz "Diuny 2" z głównymi rolami w nowych "Piratach z Karaibów"?Tymczasem po sieci krążą już pierwsze doniesienia na temat tego, kto może zagrać w nowym widowisku główne role. Wskazywani są: znana z serialu "The Bear" Ayo Edebiri oraz jedna z gwiazd widowiska "Diuna: część druga" Austin Butler.

Disney bardzo chce realizacji kolejnej części cyklu. Jednak studio na razie rozważa różne jego wersje. Ostatnio najwięcej uwagi poświęca się w Internecie pomysłowi Craiga Mazina, showrunnera "The Last of Us". Punkt wyjścia tego filmu jest dość klasyczny, bo ma opowiadać o poszukiwaniu skarbu.

Zwiastun filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones