Disney i Johnny Depp pogodzą się? Kapitan Sparrow powróci?

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Piraci+z+Karaib%C3%B3w+6%22.+Plotka+sugeruje%2C+%C5%BCe+Johnny+Depp+powr%C3%B3ci+jako+Kapitan+Sparrow-154414
Disney i Johnny Depp pogodzą się? Kapitan Sparrow powróci?
Czy jest szansa na to, że Johnny Depp i studio Disneya zakopią topór wojenny i Kapitan Sparrow powróci do uniwersum Piratów z Karaibów? Zawodowy plotkarz Daniel Richtman daje nadzieję fanom.         

Kapitan Sparrow powróci... ale fani mogą nie być zadowoleniPrzypomnijmy, że Disney planuje szóstą część w kinowym uniwersum Piratów z Karaibów od 2011 roku. Pierwotnie jego gwiazdą miał być Johnny Depp jako Kapitan Sparrow. Niestety potem Depp i Amber Heard uwikłali się w medialne procesy rozwodowe i o zniesławienie, więc Disney odciął się od gwiazdy cyklu i zaczął myśleć o nowej wersji.

Depp jednak w sądowej batalii z Heard zwyciężył i wiele fanów domagało się, by Disney wrócił do pomysłu widowiska ze Sparrowem. Problem w tym, że sam Depp może nie być zainteresowany. W czasie procesu wypowiadał się bardzo gorzko na temat Disneya. Twierdził, że czuł się przez wytwórnię zdradzony.

Daniel Richtman twierdzi jednak, że Depp rozmawia z Disneyem na temat powrotu Sparrowa. Bohater miałby się pojawić w planowanym widowisku. Nie będzie jednak główną postacią, a drugoplanową.

GettyImages-1936148312.jpg Getty Images © Frazer Harrison


"Piraci z Karaibów 6", czyli co?Daniel Richtman nie precyzuje jednak, w której wersji "Piratów z Karaibów" Johnny Depp ma wystąpić.

A jak wiadomo, Disney na razie nie może się zdecydować, jak ma wyglądać dalszy ciąg uniwersum. Jerry Bruckheimer już kilka lat temu ujawnił, że równolegle rozwijanych jest kilka bardzo różniących się od siebie wersji szóstego widowiska. Jedną z nich jest wersja z Margot Robbie w roli głównej. Drugą wizja Craiga Mazina (twórcy "The Last of Us") i Teda Elliotta (weterana cyklu).

Sam Daniel Richtman miesiąc temu twierdził, że w jednej z planowanych wersji "Piratów z Karaibów 6" gwiazdą będzie znana z serialu "The Bear" Ayo Edebiri.

Zwiastun filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara"Ostatnią kinową odsłoną cyklu pozostaje film z 2017 roku "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Na całym świecie zarobił niecałe 796 milionów dolarów, plasując się na 12. miejscu światowego box office'u.

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones