Zack Snyder nakręci film "Rick i Morty"?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Rick+i+Morty%22.+Czy+film+powstanie+I+co+z+nim+ma+wsp%C3%B3lnego+Zack+Snyder-152432
Zack Snyder nakręci film "Rick i Morty"?
Za kilka dni odbędzie się premiera nowego sezonu "Rick i Morty". Jego twórca Dan Harmon udzielił niedawno wywiadu The Hollywood Reporter. Opowiedział w nim m.in. o szansach na film pełnometrażowy.

Zack Snyder fanem serialu "Rick i Morty". Chce filmu pełnometrażowegoJak się okazuje, wielkim fanem serialu "Rick i Morty" jest Zack Snyder. Miał on nawet zaprosić Harmona do biur Warner Bros., by porozmawiać o możliwości realizacji pełnometrażowego filmu. W wywiadzie Harmon żartował, że film powstanie jak tylko Zack Snyder wróci z wakacji, ponieważ chce zobaczyć, jak wyglądałby "Snyder Cut" filmu o Ricku i Mortym, a potem powstałaby sześciogodzinna wersja reżyserska, w której trzy godziny byłyby czarno-białe.


Na poważnie Dan Harmon przyznał, że w Warner Bros. jest zainteresowanie animowanym filmem pełnometrażowym. Twórca serialu chciałby, że ewentualny film powstał jeszcze w czasie istnienia "Ricka i Morty'ego". Jego zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby pracowanie nad nim tak, jakby to po prostu był odcinek serialu, tyle że zrobiony na pełnym wypasie i trwający 90 minut.

Jest szansa, że jego marzenie się spełni. "Rick i Morty" jest zaplanowany na jeszcze wiele sezonów. Dwa z nich mają już w zasadzie gotowe scenariusze.

Zwiastun 7. sezonu serialu "Rick i Morty"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones