"Starfield" pokryty złotem! Premiera hitu Bethesdy niezagrożona!

Bethesda, X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Starfield%22+pokryty+z%C5%82otem+Premiera+hitu+Bethesdy+niezagro%C5%BCona-151766
"Starfield" pokryty złotem! Premiera hitu Bethesdy niezagrożona!
"Starfield", jedna z najważniejszych gier tego roku, właśnie pokryła się tzw. złotem. Oznacza to, że nie grozi nam kolejne przesunięcie daty premiery, a posiadacze Xboxów już dzisiaj mogą robić preload gry. Co jeszcze wiemy o najnowszym tytule Bethesda Game Studios?
Przy okazji dowiedzieliśmy się również, ile miejsca na dysku będzie potrzebne, żeby zanurzyć się w nową grę od Bethesdy. W przypadku Xboxa Series X będzie to 126,1 GB, natomiast posiadacze PC będą musieli zwolnić aż 139,84 GB. "Starfield" zadebiutuje 6 września na konsolach Xbox Series X i S, PC oraz w usłudze Game Pass. To pierwsze nowe uniwersum od Bethesda Game Studios od 25 lat, przez co oczekiwania graczy są, nomen omen, niebotyczne. Posiadacze edycji premium przekonają się 5 dni wcześniej, czy Bethesda "dowiozła" i czy mamy do czynienia z kolejnym tak ikonicznym tytułem, jak chociażby "Skyrim".
O czym jest "Starfield""Starfield" to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4 pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, podczas której odnajdziesz rozwiązanie największej tajemnicy ludzkości. Mamy rok 2330. Ludzkość zawędrowała daleko poza nasz Układ Słoneczny, zasiedliła nowe planety i żyje jako cywilizacja podróżująca wśród gwiazd. Rozpocznij przygodę jako skromny kosmiczny górnik, dołącz do Konstelacji – ostatniej grupy odkrywców kosmosu poszukującej w galaktyce rzadkich artefaktów – i przemierzaj olbrzymią przestrzeń Zasiedlonych Układów w największej i najambitniejszej grze Bethesda Game Studios.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones