"Tammy" na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Tammy%22+na+Blu-ray+i+DVD-108446
Rola w filmie "Druhny" przyniosła Melissie McCarthy nie tylko nominację do Oscara, ale przede wszystkim ogromną popularność na całym świecie. Gwiazda amerykańskiej komedii powraca w nowym filmie "Tammy" – szalonym połączeniu humoru z klasycznym kinem drogi. Obraz debiutuje na Blu-ray™ i DVD w ofercie Galapagos Films już 21 listopada!Ten dzień nie zaczął się dla Tammy (Melissa McCarthy) fatalnie. Najpierw w drodze do pracy potrąciła jelenia poważnie uszkadzając samochód, później spóźniła się do pracy, a  w końcu została z niej wyrzucona. Jakby tego było mało, kiedy wróciła do domu wcześniej niż zwykle ze zgrozą odkryła, że jej mąż Greg (Nat Faxon) romansuje z ich sąsiadką Missi (Toni Collette). Zrozpaczona i wkurzona Tammy postanawia zostawić wszystkie swoje problemy za sobą i wyruszyć w długą podróż. Początkowo planuje to zrobić sama, ale kiedy dowiaduje się, że jej babcia Pearl (Susan Sarandon) mogłaby wesprzeć wyprawą słuszną ilością gotówki, postanawia zabrać ją ze sobą. Obie kobiety wyruszają w stronę malowniczego wodospadu Niagara rozpoczynając największą i najzabawniejszą, przygodę swojego życia.

Komedia "Tammy" na Blu-ray™ i DVD zadebiutuje już 21 listopada. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
•    Ostra jazda Tammy - Zakręcony dziennik podróżny dokumentujący poczynania Melissy McCarthy i reżysera Bena Falcone w ich niesamowitej przygodzie!
•    Zabawne dodatki – wybuchowa mieszanka najlepszych scen
•    Gagi z planu i sceny niewykorzystane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones