"Wyborcze jaja" od dziś na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Wyborcze+jaja%22+od+dzi%C5%9B+na+Blu-ray+i+DVD-92483
Will Ferrell i Zach Galifianakis, dwaj mistrzowie współczesnej komedii, stworzyli niezapomniany duet na planie filmu "Wyborcze jaja" – błyskotliwej satyry na współczesną politykę, w której dobre wrażenie i gładkie słówka znaczą więcej niż faktyczne dokonania i poglądy. Obraz w reżyserii Jaya Roacha debiutuje w ofercie Galapagos Films  bezpośrednio na Blu-ray i DVD już 25 stycznia 2013!Demokratyczny kongresmen Cam Brady (Will Ferrell) jest polityczną gwiazdą. Od 20 lat zasiada w senacie i wszystko wskazuje na to, że wygra wybory również na kolejną kadencję. Niestety, kiedy zostaje bohaterem obyczajowego skandalu jego kariera przeżywa poważny wstrząs. Osłabienie pozycji polityka postanawiają wykorzystać dwaj skorumpowani biznesmeni Glen (John Lithgow) i Wade (Dan Aykroyd) Motchowie. Przekonują Marty’ego Hugginsa (Zach Galifianakis), syna jednego ze swoich wspólników, by stanął do wyborów przeciwko Brady'emu. Wierzą, że dzięki niemu będą mogli znacznie zwiększyć swoje nielegalne przychody.

Cam Brady początkowo nie traktuje nieoczekiwanego przeciwnika poważnie i próbuje go zdyskredytować spotem przedstawiającym rywala jako człowieka skrajnie nierozgarniętego. Kiedy jednak szefem kampanii Hugginsa zostaje doświadczony Tim Wattley (Dylan McDermott) role się odwracają. Przedstawiany jako doświadczony organizator i ceniący domowy spokój Marty Huggins zaczyna zdobywać coraz większą popularność. Cam Brady nie zamierza jednak pozwolić, by nieznany wcześniej nikomu człowiek skradł mu miejsce w senacie. Walka pomiędzy kandydatami staje się coraz ostrzejsza i bardziej bezwzględna. Który z nich ostatecznie zdobędzie miejsce w senacie?

Komedia "Wyborcze jaja" na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 25 stycznia. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

WYDANIE BLU-RAY:
Line-O-Rama.
Sceny niewykorzystane.
Gagi z planu.

WYDANIE DVD:
Sceny niewykorzystane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones