"Wywiad ze Słońcem Narodu" dostępny w streamingu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Wywiad+ze+S%C5%82o%C5%84cem+Narodu%22+dost%C4%99pny+w+streamingu-108972
Wytwórnia Sony ujawniła swoje plany odnośnie dystrybucji feralnego filmu "Wywiad ze Słońcem Narodu", który był powodem ostatnich hakerskich ataków na studio. Film jest już dostępny w streamingu za pośrednictwem serwisów Google Play, YouTube, Xbox Video oraz własnej strony seethenterview.com. Cena seansu wynosi 5.99 dolarów. Film można też kupić w rozdzielczości HD - ta przyjemność wynosi 14.99 dolarów. Podobno w planach jest również umieszczenie filmu w bazie Netfliksa - najwcześniej w styczniu.

Niestety, film na razie jest dostępny jedynie na terenie USA. Dziwi też brak jego obecności na własnych serwisach Sony, takich jak przede wszystkim PlayStation Network. Tym bardziej, że "Wywiad ze Słońcem Narodu" można obejrzeć za pośrednictwem największego konkurenta PlayStation, microsoftowego Xboksa.

Decyzja Sony nie spodobała się właścicielom kin. Ponad 300 niezależnych kin w Stanach zobowiązało się pokazać film w ten czwartek. Niektórzy z kiniarzy wycofali się ze swojej oferty po tym, jak poznali internetowe plany wytwórni. Seth Rogen - grający główną rolę w filmie - opublikował na Twiiterze wpis, na którym zachęca ludzi do obejrzenia "Wywiadu..." w kinach.
Udostępnij: