10. sezon serialu "Detektyw Murdoch" w styczniu na Epic Drama

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/10.+sezon+serialu+Detektyw+Murdoch+w+styczniu+na+kanale+Epic+Drama-140763
10. sezon serialu "Detektyw Murdoch" w styczniu na Epic Drama
Metodyczny i dziarski detektyw, który w rozwiązywaniu najbardziej makabrycznych morderstw w Toronto wykorzystuje nowatorskie techniki śledcze, powraca w nowym sezonie!

"Detektyw Murdoch", uznany i popularny w wielu krajach serial kryminalny, powraca w 10. sezonie. Premierowe odcinki będzie można oglądać na kanale Epic Drama od 4 stycznia 2021 r., w dni powszednie o 20.30.

10. sezon "Detektywa Murdocha" rozpoczyna się w wielkim stylu. Główny bohater pragnie szczęśliwego życia u boku swojej żony dr Julii Ogden i snuje plany zbudowania nowego domu. Niemniej Murdoch nie wie, że Julia po cichu cierpi z powodu poczucia winy – zabiła bowiem swoją prześladowczynię, psychotyczną Evę Pearce.

Próbując zapomnieć o swoim lęku, Julia Ogden zaprasza swoją nowo przyjezdną przyjaciółkę, Suzanne Atherly (Samantha Bond, "Downton Abbey") oraz jej córkę, na bal debiutantek, aby oswoiły się z nowym miejscem. Niestety wystawne wydarzenie zmienia się całkowicie, gdy ktoś morduje jedną z kobiet pragnących poślubić najatrakcyjniejszego kawalera w Toronto.

W kolejnych odcinkach Detektyw Murdoch oraz jego żona muszą stanąć twarzą w twarz z przypuszczeniem, że z ich winy w więzieniu siedzi niewinny człowiek. Wskazuje na to fakt, że ich dowody w sprawie zostają zakwestionowane przez nowe badania sądowe. Małżeństwo powróci do okropnej przeszłości – momentu, w którym poznali mordercę przekonanego, że posiadł go diabeł.

Constable Crabtree kontynuuje swój związek z tancerką burleski, Niną Bloom (Erin Agostino, "18 to Life"), a także decyduje się otworzyć warsztat samochodowy wraz ze swoim bratem Samuelem. Jednak niedługo Constable poznaje nieustraszoną reporterkę, Louise Cherry (Bea Santos, "Darken") i wkrótce ich wzajemne zainteresowanie staje się oczywiste.

W międzyczasie, ulegając namowom Julii, Rebecca James (Mouna Traoré) kontynuuje naukę, by zostać lekarzem w Medical College for Women.

Murdochowi asystuje także młody, skrupulatny detektyw Watts (Daniel Maslany, "Four in the Morning"). Wydarzenia z jego życia okazują się leżeć u podstaw jego niekończącego się dochodzenia w sprawie grupy zaginionych kobiet. Jest zuchwały i szorstki, ale jego determinacja w rozwiązywaniu spraw prowadzi służby do nietypowej komuny.

W sezonie 10. gościnnie pojawią się:
Samantha Bond ("Downton Abbey", "Die Another Day")
Alex Paxton-Beesley ("Wynonna Earp")
Daniel Maslany ("Four in the Morning")
Bea Santos ("Darken")
Jonathan Goad ("Republic of Doyle")
Peter Stebbings ("Bates Motel", "The Listener")
Alan Doyle ("Republic of Doyle", "Newfoundland at Armageddon")
Natasha Negovanlis ("Carmilla", "Almost Adults")
Robin Dunne ("Inhuman Condition", "Defiance", "Sanctuary")
Richard Clarkin ("Goon", "Naturally, Sadie")
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones