8 nowych horrorów studia Blumhouse na Amazon Prime

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/8+nowych+horror%C3%B3w+studia+Blumhouse+na+Amazon+Prime-138904
8 nowych horrorów studia Blumhouse na Amazon Prime
Serwis Amazon Prime Video ogłosił, że w październiku zacznie prezentować "Welcome to the Blumhouse", antologię ośmiu horrorów przygotowanych przez studio Blumhouse, znane z takich przebojów gatunku, jak m.in. "Uciekaj!", "Split" czy "Naznaczony". 

Filmy będą oscylować wokół tematyki rodziny i miłości jako sił zarazem zbawiennych, jak i niszczycielskich. Oto pierwsze cztery tytuły:

"The Lie"
Scenariusz i reżyseria: Veena Sud
Obsada: Mireille Enos, Peter Sarsgaard, Joey King
Nastolatka przyznaje się do zabicia swojej najlepszej przyjaciółki. Jej zdesperowani rodzice postanawiają zatuszować zbrodnię.

"Black Box"
Reżyseria: Emmanuel Osei-Kuffour Jr.
Obsada: Mamoudou Athie, Phylicia Rashad, Amanda Christine
Mężczyzna traci w wypadku samochodowym żonę i pamięć. Wkrótce przechodzi bolesne eksperymentalne leczenie, w wyniku którego zaczyna kwestionować swoją tożsamość.

"Evil Eye"
Reżyseria: Elan DassaniRajeev Dassani
Obsada: Sarita Choudhury, Sunita Mani, Omar Maskati, Bernard White
Pozornie doskonały romans zmienia się w koszmar, kiedy matka zaczyna podejrzewać, że nowy chłopak jej córki ma mroczny związek z jej przeszłością.

"Nocturne"
Scenariusz i reżyseria: Zu Quirke
Obsada: Sydney Sweeney, Madison Iseman, Jacques Colimon
W progach elitarnej szkole artystycznej pewna nieśmiała uczennica muzyki zaczyna niespodziewanie przyćmiewać swoją bardziej utalentowaną i towarzyską siostrę. Wszystko dzięki tajemniczemu notatnikowi, który należał do niedawno zmarłej koleżanki.


Filmy będą pojawiać się na serwisie parami, nawiązując do tradycji podwójnych seansów. Na pierwszy ogień pójdą "The Lie" i "Black Box", które zadebiutują 6 października. Tydzień później - 13 października - będzie miała miejsce premiera "Evil Eye" i "Nocturne". Pozostałe cztery filmy zapowiedziano na przyszły rok.
Udostępnij: