Aktorska "Vaiana: Skarb oceanu" coraz bliżej. Znamy datę rozpoczęcia zdjęć

Discussing Film, Instagram, X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Aktorska+%22Vaiana%3A+Skarb+oceanu%22+coraz+bli%C5%BCej.+Znamy+dat%C4%99+rozpocz%C4%99cia+zdj%C4%99%C4%87-155816
Aktorska "Vaiana: Skarb oceanu" coraz bliżej. Znamy datę rozpoczęcia zdjęć
źródło: materialy promocyjne
Jak podaje portal Discussing Film, zdjęcia do aktorskiej wersji animacji "Vaiana: Skarb oceanu" mają rozpocząć się już jesienią. Początkowo premiera zaplanowana była na czerwiec przyszłego roku, ale ze względu na animowany sequel przesunięto ją na lipiec 2026 roku.

Dwayne Johnson ogłasza datę rozpoczęcia zdjęć do aktorskiej "Vaiany"


Informacją o rozpoczęciu zdjęć do aktorskiej wersji "Vaiany" podzielił się Dwayne Johnson. Na swoim instagramowym koncie udostępnił krótkie wideo z przygotowań do produkcji. Aktor ponownie wcieli się w Mauiego – postać, której użyczył głosu w animacji z 2016 roku. Materiał, na którym pracuje nad nagraniem jednej z piosenek do filmu, możecie zobaczyć poniżej: O czym opowiada "Vaiana: Skarb oceanu"? Zobaczcie zwiastun


Animacja "Vaiana: Skarb oceanu" zadebiutowała na ekranach w listopadzie 2016 roku. Film został nagrodzony dwiema nagrodami Teen Choice i dwiema Annie. Zobaczcie zwiastun: Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego.

Ostatnie projekty Dwayne'a Johnsona


Dwayne'a Johnsona mogliśmy ostatnio zobaczyć w takich produkcjach jak "Black Adam", "Szybcy i wściekli 10" oraz serialu "Młody The Rock". Aktualnie przygotowuje się m.in. do roli Marka Kerra, legendarnego zawodnika MMA i UFC. Przeczytaj: "The Smashing Machine": Dwayne Johnson jako legendarny wrestler Mark Kerr (FOTO). Wśród licznych projektów, nad którymi pracuje, są m.in. opowiadający o Kamehamehi I, przywódcy Królestwa Hawajów, dramat biograficzny "The King" w reżyserii Roberta Zemeckisa, sequele "Czerwonej noty" i "Wyprawy do dżungli" oraz druga część "Szybkich i wściekłych 10". 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones