Figura Dwayne'a Johnsona zostanie przemalowana. Musée Grévin przeprasza aktora

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Figura+Dwayne%27a+Johnsona+zostanie+przemalowana.+Mus%C3%A9e+Gr%C3%A9vin+przeprasza+aktora-152588
Figura Dwayne'a Johnsona zostanie przemalowana. Musée Grévin przeprasza aktora
źródło: Getty Images
autor: Beatriz Velasco
Po masowej krytyce – przeczytaj: Biała jak Skała. Dwayne Johnson krytykuje swoją figurę woskową – paryskie Musée Grévin zdecydowało się przemalować kontrowersyjną podobiznę The Rocka. Kulisy pracy pokazano w udostępnionym na Instagramie wideo.

GettyImages-1738668045.jpg Getty Images © Marc Piasecki

Musée Grévin przemalowuje figurę Dwayne'a Johnsona


W krótkim wideo udostępnionym na Instagramie Yves Delhommeau, dyrektor paryskiego Musée Grévin, tłumaczy, że artyści pracujący nad podobizną Dwayne'a Johnsona starali się jak najwierniej oddać oryginał. Niestety, dopiero kiedy figura stanęła na docelowym miejscu, w świetle reflektorów, okazało się, że użyto zbyt jasnej farby. 

Odcień jego skóry wydał nam się za jasny i nagle zrozumieliśmy, że mogliśmy go źle dobrać. Malowanie wosku jest bardzo skomplikowane – mówił Yves Delhommeau. W dalszej części wideo opisał proces powstawania figury i wyraził nadzieję, że Dwayne Johnson odwiedzi muzeum, gdy będzie gościł w Paryżu. 

Materiał możecie zobaczyć poniżej: Zobacz zwiastun widowiska "Black Adam"


Jednym z ostatnich filmów Dwayn'e Johnsona jest widowisko "Black Adam", w którym wcielił się w tytułowego arcywroga Shazama. Zobaczcie zwiastun:Black Adam, niewolnik, który został obdarzony mocami egipskich bogów, po tysiącach lat niewoli wreszcie odzyskuje wolność. Czy ta nadludzko potężna istota przyniesie światu ratunek czy zgubę? Fantastyczne widowisko oparte na komiksach z wydawnictwa DC. W tytułowego bohatera wciela się Dwayne Johnson, najbardziej ikoniczny – i najbardziej posagowy – gwiazdor współczesnego kina akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones