PLOTKA: "Black Adam" bez Dwayne'a Johnsona? Aktora zastępował dubler?

Comic Book Movie / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/PLOTKA%3A+%22Black+Adam%22+bez+Dwayne%27a+Johnsona+Aktora+zast%C4%99powa%C5%82+dubler-155877
PLOTKA: "Black Adam" bez Dwayne'a Johnsona? Aktora zastępował dubler?
Dwayne Johnson jeszcze niedawno cieszył się opinią sympatycznego aktora. Wszystko zmieniło się za sprawą widowiska DC "Black Adam". Aktor miał notorycznie spóźniać się na plan i nie krył niechęci do postaci Shazama, która powiązana jest z granym przez niego bohaterem. Przeczytaj: The Rock vs DC, czyli jak Dwayne Johnson trollował "Shazama".

Większość materiału do "Black Adama" nagrał dubler / kaskader Dwayne'a Johnsona?


Nowymi informacjami na temat niepokojących praktyk Dwayne'a Johnsona podzielił się Jim Cornette, amerykański pisarz i podcaster, który przez lata był związany z profesjonalnym wrestlingiem. Według chcącej zachować anonimowość osoby z Atlanty, która miała pracować z aktorem przy kilku produkcjach, większość materiału do "Black Adama" została zrealizowana bez udziału Dwayne'a Johnsona. Aktora miał zastępować jego dubler / kaskader. Następnie, już na etapie postprodukcji, jego twarz miała zostać zastąpiona twarzą Johnsona.

O czym opowiada "Black Adam"? Zobacz zwiastun


Opowiadający o arcywrogu Shazama "Black Adam" trafił na ekrany w październiku 2022 roku. Film sprzedał się poniżej oczekiwań i z zarobkami na poziomie 393 milionów dolarów zajął 15. miejsce w box offisie – za takimi tytułami jak "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu", "Batman" czy "Thor: Miłość i grom". Przypominamy zwiastun:Black Adam, niewolnik, który został obdarzony mocami egipskich bogów, po tysiącach lat niewoli wreszcie odzyskuje wolność. Czy ta nadludzko potężna istota przyniesie światu ratunek czy zgubę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones