Biała jak Skała. Dwayne Johnson krytykuje swoją figurę woskową

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bia%C5%82a+jak+Ska%C5%82a.+Dwayne+Johnson+krytykuje+swoj%C4%85+figur%C4%99+woskow%C4%85-152553
Biała jak Skała. Dwayne Johnson krytykuje swoją figurę woskową
źródło: Getty Images
autor: Bob Levey
Woskowa figura Dwayne'a Johnsona, która niedawno trafiła do paryskiego Musée Grévin, wzbudziła już niemałe kontrowersje. Szeroko komentowano różnice między podobizną a oryginałem, przede wszystkim jaśniejszy kolor skóry i nadmiernie wygładzoną twarz. Teraz do sprawy odniósł się sam aktor.

GettyImages-1738672830.jpg Getty Images © Marc Piasecki
Kontrowersyjna figura Dwayne'a Johnsona w paryskim Musée Grévin

Dwayne Johnson krytykuje swoją podobiznę w muzeum figur woskowych


Na swoim Instagramie Dwayne Johnson udostępnił krótkie wideo, w którym komik James Andre Jefferson w ostrych słowach krytykuje figurę. Brzuch boli mnie ze śmiechu – skomentował.

Czuję się lekko urażony – mówi Jefferson na tle rzeczonej figury. Jak możecie po prostu usunąć całą czerń z Dwayne'a Johnsona? Wygląda, jakby pracował w H&R Block lub czymś takim. Czy tak się czuliście, kiedy straciliście Małą Syrenkę? Rozumiem. Zróbmy wymianę: wy dostaniecie z powrotem Małą Syrenkę, a my bierzemy The Rocka... Znacie tego czarnego samoańskiego kozaka The Rocka? W Paryżu myślą, że wygląda tak. Zmienili Skałę w kamyczek... Wygląda to tak, jakby The Rock nie widział w swoim życiu ani jednego słonecznego dnia. Wygląda tak, jakby The Rock był członkiem rodziny królewskiej.

W dalszej części wpisu Dwayne Johnson zaznaczył, że oczekuje zmian w swojej podobiźnie.

Do Waszej wiadomości: ja i moja ekipa zamierzamy zwrócić się do Musée Grévin w Paryżu, by popracowali nad "aktualizacją" mojej figury woskowej pod kątem pewnych istotnych szczegółów i ulepszeń – zaczynając od mojego koloru skóry. A następnym razem, gdy będę w Paryżu, wpadnę i wypiję ze sobą drinka – napisał. 

Oryginalny post możecie zobaczyć poniżej: Zobacz zwiastun widowiska "Black Adam"


Jednym z ostatnich filmów Dwayn'e Johnsona jest widowisko "Black Adam", w którym wcielił się w tytułowego arcywroga Shazama. Zobaczcie zwiastun:


Black Adam, niewolnik, który został obdarzony mocami egipskich bogów, po tysiącach lat niewoli wreszcie odzyskuje wolność. Czy ta nadludzko potężna istota przyniesie światu ratunek czy zgubę? Fantastyczne widowisko oparte na komiksach z wydawnictwa DC. W tytułowego bohatera wciela się Dwayne Johnson, najbardziej ikoniczny – i najbardziej posagowy – gwiazdor współczesnego kina akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones