Dwayne Johnson gwiazdą nowego filmu studia A24. Za kamerą Benny Safdie ("Nieoszlifowane diamenty")

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dwayne+Johnson+gwiazd%C4%85+nowego+filmu+studia+A24.+Za+kamer%C4%85+Benny+Safdie+%28%22Nieoszlifowane+diamenty%22%29-153272
Dwayne Johnson gwiazdą nowego filmu studia A24. Za kamerą Benny Safdie ("Nieoszlifowane diamenty")
źródło: Getty Images
autor: Pablo Cuadra
Dwayne Johnson zagra główną rolę w dramacie biograficznym "The Smashing Machine". Będzie to historia legendarnego zawodnika MMA i UFC, Marka Kerra.

Dwayne Johnson i Benny Safdie łączą siłyZa kamerą stanie Benny Safdie, który wraz z bratem Joshem nakręcił głośne dramaty sensacyjne "Good Time" oraz "Nieoszlifowane diamenty". "The Smashing Machine" będzie jego pierwszym solowym reżyserskim przedsięwzięciem. Realizację sfinansuje słynące z promocji kina autorskiego studio A24.                

Urodzony w 1968 roku Mark Kerr ma na koncie ponad dwa tuziny tytułów mistrzowskich MMA. Ponadto dwa razy zdobył mistrzostwo wagi ciężkiej UFC, a także wygrał światowy turniej  Vale Tudo. Cieniem na jego spektakularnej karierze sportowej kładło się uzależnienie od leków przeciwbólowych. Film opowie o tym, co działo się w życiu Kerra w 2000 roku. Był to czas, kiedy wojownik zmagał się z problemami zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. 


Dwayne i Benny to wyjątkowi artyści. Ich wspólna wizja inspirującej historii Marka jest elektryzująca. Jesteśmy głęboko zaszczyceni, że zyskaliśmy ich zaufanie  i pomożemy im wcielić w życie ten niezwykły projekt - mówi Noah Sacco z A24. "The Smashing Machine" ma być najbardziej wymagającą rolą dramatyczną w całej karierze Johnsona, który do tej pory specjalizował się w kinie akcji i komediach. Gwiazdor pracuje nad biografią Kerra od 2019 roku.    

Dwayne Johnson: kariera wrestleraDwayne Johnson jest emerytowaną legendą wrestlingu, biznesmenem, producentem filmowym i jednym z bardziej kasowych aktorów w dziejach Hollywood. Wszystkie filmy z jego udziałem zarobiły na całym świecie ponad 10,5 mld dolarów. Do najbardziej znanych tytułów w jego filmografii należą seria "Szybcy i wściekli", dwie części "Jumanji", "San Andreas" oraz "Czerwona nota".    

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones